Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondolsz miért vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz miért vagy sikertelen a társkeresésben? (Már ha az vagy)

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az egyesület nincs semmi gond....nem értem miért sikertelen.férfias passzívak a legjobbak.
2022. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én férfias 24 éves passzív vagyok, és teljesen őszintén nem magamat látom sikertelennek. Szeretem magam úgy ahogy vagyok és ahogy élek, magamat mások inkompetenciája, hozzáállása vagy gonoszsága miatt nem fogom aknázni. Inkább abban látom a hibát, hogy a felszínesség határtalan és nagyon kevés a kiegyensúlyozott, kompetens, kommunikatív férfi.


Ugyanitt várok privát megkereséseket, akik egyébként szívesen beszélgetnének, ismerkednének, minden eddigi sikertelenség ellenére:) persze ha a téma az egymás megismerése és nem a tudva való sikertelenség megélése.:)

2022. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak korombelivel ismerkednék (16-21), van rajtam egy kis felesleg (180cm/80kg) és egy erdélyi kisvárosban élek. Szerintem nálam ez a három fő oka van.
2022. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert folyton olyanokba botlom,akik eltartást, lakhatást akarnak,vagy sumákok.

Azért mert ötvenes vagyok,nem vagyok balek és nem vagyok olyan,aki fizet egy kapcsolatért.Ráadásul nem is nézek ki öregesen,ez sajnos hátrány,mert itt Bpesten sokan keresnek apóka,vagy mikulás kinézetűeket. Nem értem,hogy aki 50-et betöltötte,annak miért kéne így kinéznie?

Meg aztán, ma a párkapcsolat,mint szó is,sok embernél kiveri a biztosítékot.Vagy párkapcsolatot hangoztat,de közben érdekes szexuális dolgokra lenne vevő.

2023. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!