Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondolsz miért vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz miért vagy sikertelen a társkeresésben? (Már ha az vagy)

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Impotencia, enyhe elhízás, és passzív akarok lenni férfiasabb alkattal.
2022. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan ronda vagyok, az onbizalmam meg emiatt nem tul combos. Tok gaz atelni Grinder-en meg Romeo-on, hogy mikor atkuldom az arcos kepem, jon az elutasitas rogton, vagy rosszabb esetben csak lelep, es onnantol nem ir. De meg talan mindig jobb, mint szemelyesen ezt atelni, amikor mar talalkoztok, es akkor mondja Neked, hogy "Ne haragudj, de nem rad szamitottam.". Ezt is megeltem mar parszor...
2022. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok, meg annyiban kiegeszitenem, hogy csunya vagyok ugyan, de azert nem a legcsunyabb. Pozitiv ember vagyok amugy, szoval probalom a jo oldalat meglatni mindennek. Az utcan is azzal probalok javitani a hangulatomon, hogy a szembejovo sracokkal hasonlitom ossze magam, es nagyon sokukkal sokkal jobban kitolt a sors... Talan ez az egy vigasztal, amikor szexualisan meg kb felrobbanok, olyannak teremtett a sors. Igy sajnos legtobbszor marad a magam kenyeztetese...
2022. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok sikertelen!

Társat-barátot keresek akit be lehet mutatni a családnak.

A magyar melegek nagy többsége ilyen őszinte kapcsolatról álmodik, a valóságban egy lopott Szexrandival beéri.

2500fős faluban élek és én vagyok az egyetlen meleg 😂

Valóságban meg rajtam kívül vannak vagy 50en.

2022. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Talán az hogy csúnya vagyok, babaarcú ami miatt sokan 18 alattiak néznek, pedig 19 leszek januárban. Mást nem tudok elképzelni, mert nem vagyok dagi, se túl vékony. Nem tudom, hol lehet a baj.
2022. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5-os, ha fiatalabbnak tunsz, mint amennyi tenylegesen vagy, az a legtobbszor nem hatrany szerintem! Tapasztalatbol mondom... ;)
2022. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, egyenlőre nem jó, mert bannoltak is már miatta, csak mutattam a személyim
2022. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám magamat sikertelennek. Lenne lehetőségem rá, csak sajnos válogatós vagyok. Tinderen meg Grindr-en vagyok fent, van kint arcképem. Csak eleve leszűkíti a dolgot hogy kapcsolat érdekel, illetve hogy aki annyira nagyon nem jön be, próbálkozhatok, próbálkoztam is, de nem tudok ezen változtatni, legfeljebb csak a másik idejét húzom, és megbántom, mert barátnál többet nem tudok nyújtani.

18f

2022. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Az én részemről azért, mert fiatal kinézetem van, normál testalkatú vagyok, illetve se nem párkapcsolatot, ne nem alkalmi szexet nem keresek, hanem a kettő között, embereket akikkel lehet együtt programokat és időt eltölteni és szexelni is, illetve az, hogy itt van Budapesten, nem utazik vissza/költözik el az ország vagy épp a világ másik végére.


A kinézetemről, hát, sokan semmibe se vesznek, mert hát fiatalnak nézek ki, és az tuti azt jelenti hogy a tojáshéj a fenekemen van és nem vagyok autonóm, nincsenek önálló gondolataim.


Az alkatomról, aki a macis srácokat szereti, túl sovány vagyok, aki meg a vékonyakat szereti, annak túl kövér vagyok. Szuper.


A harmadik részről, nos, nem tudom hogy miért ivódott bele a társadalomba, hogy vagy az csak az létezik hogy egyetlen valakivel összejössz, megházasodsz és vele egyedül éled le az életed (szexet is beleértve), vagy hogy valakivel csak és kizárólag a szex miatt találkozhatsz és semmi más miatt, és a legjobb ha csak minimálisan beszéltek egymással.

Nem tudom, én szeretnék emberekkel közös hobbikat űzni, programokat szervezni, és időt eltölteni együtt, és igen, ha tetszünk egymásnak akkor szexelni is. Csak valamiért ezt sokan tűzzel-vassal űzik és elítélik.


A negyedik meg, hogy sokszor volt olyan amikor úgy fejeztem be valakivel a beszélgetést hogy "De jó napot töltöttünk ma együtt! Mikor találkozunk legközelebb?" aztán a válasz "Soha. Holnap utazom vissza egy másik kontinensre.". Hát, felemelő. És ugyanez ha mittudomén, Győrben vagy Pécsen lakik,akkor se fogok vele találkozni. Már meguntam mindig újabb és újabb emberekkel találkozni akivel nem fogok többé. Szeretnék jövő héten, és az azutáni, és az azutáni héten is találkozni a másikkal, nem csak egyszer, vagy ötévente amikor éppen Európában nyaral.

2022. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es legalább Te tudod,mit szeretnél, mire vágysz.

Ne búslakodj,mert biztos lesz olyan,aki nem egy napot lesz csak Veled,és megmarad a barátság - kötetlen módon, de mégis jól:)

Sok sikert Neked !

2022. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!