Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire fáj az első anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj az első anál?

Figyelt kérdés
Izgat a dolog, de nagyon tartok attól, hogy fájni fog. Ha van tapasztalatod megosztanád? Köszönöm.
2022. okt. 17. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, nekem csak olyan volt, hogy másik srác megujjazott, az kellemes tudott lenni. De kipróbálnám farokkal is, meg azt is, hogy én dugok meg egy másik srácot 😅
2022. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Az attól függ... mennyire vagy ellazítva (ugyebár síkosítás, fokozatosság), mennyire tudod elengedni magad és mennyire érti a partnered a csíziót, odafigyel vagy csak ész nélkül tolja.
2022. okt. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek függnek attól hogy mennyire vagy tágulékony, hogy szellemileg mennyire vagy ráálva és ellazulva, hogy a partnered hogy nyúl hozzád. Szóval nem lehet tudni.
2022. okt. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha magamnak csinálom, elég jól el tudom engedni magam és nem fáj. Sajnos húsvér f*az nem volt még bennem, de nagyon kíváncsi lennék. De nem igazán találok rá partnert.
2022. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Én szeretnék szűz pasit dugni, merta szex guminélkül élvezetes, de nem szeretnék betegséget. És ahogy a csajoknál, itt is az van hogy érdemes letisztázni előre, hogy ki mit akar és mit nem.
2022. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Aki azt szeretne h valaki kemenyen megdugja a segget az irjon nekem

19f

2022. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 everlight ***** válasza:
63%
Attól függ mekkora farok megy beléd.
2022. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt. Igaz rám figyelni szokott a párom. Tudod magad tágítani is,vagy ha normális a partnered akkor kellően figyel mindenre is..és nem csak durr bele vágom a f@szomat
2022. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a csajom dugott már meg, szóval erről tudok nyilatkozni. Igen, először fájt úgyhogy ki is kellett venni és sok síkosítót felvinni az eszközre és az ujjaival is oda be. Ez után semmi fájdalom nem volt, érdekes érzés nagyon jó. Ja, és rá is lehet szokni illetve kattanni.
2022. nov. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!