Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet Budapesten személyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten személyesen (tehát nem interneten) ismerkedni, beszélgetni másokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék személyesen emberekkel ismerkedni, beszélgetni, és ha jól kijövünk egymással akkor közös programokat szervezni, hobbikat űzni, és egyéb társasági tevékenységeket csinálni a jövőben, hosszútávon. Hol van erre lehetőség?

(És igen, mert tudom hogy valaki meg fogja kérdezni, nem a nagy Ő-t keresem, illetve ha szexuálisan is kijövünk a másikkal, akkor akár az is lehet. Azért tettem a kérdést a homoszexualitás kategóriába.)


Próbálkoztam olyan helyen mint a Why not, de oda látszólag mindenki kizárólag nagy társasággal megy, ha meg odamegyek hozzájuk hogy csatlakozhatok-e, akkor meg én vagyok kreténnek titulálva hogy hogy merészeltem hozzájuk szólni.


Vannak melegszaunák, de ott legtöbben hangszálat se növesztettek, nem hogy értelmes mondatokat legyenek képesek megfogalmazni. (És igen, tudom hogy oda legtöbben kizárólag szexelni járnak.)


Próbálkoztam diszkókban is mint az Alter ego, de ott meg ha sikerül is beszélni valakivel (és nem titulálnak újra kreténnek hogy hogyan merészeltem másokhoz hozzászólni), általában a buli után nem hajlandóak kommunikálni sem többé (nem csak velem, bárkivel), nemhogy találkozni is.


Hol lehet emberekkel ismerkedni, beszélgetni, úgy hogy nem küldenek el a fenébe hogy miért merészeltem hozzájuk szólni, nem csak és kizárólag szexet akarnak, és a későbbiekben, hosszú távon is szeretnének beszélni, találkozni és programot szervezni?


És nem, megint kiemelem hogy SZEMÉLYESEN, nem az rómeón, grindren, vagy az interneten valahol.


Segítségeteket köszi!



2022. okt. 20. 13:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Rudas fürdő.
2022. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Bp-Népliget.
2022. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szauna 69.
2022. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Személxesen ez jó chalange.

És ha nem tudsz valami extrát felmutatni akkor vesztettél.


Hobbit ajánlottam volna:de az kb:mint egy melegbár illetve ha nem tömeghobnid van akkor megint lukrafutottál.


Nem fogok csak azért:pl kézilabdázni mert ott sok a homi és kehet velúknismerkedni.

2022. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Rudas fürdő.
2023. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 sandrisbp ***** válasza:
Nyáron az újpesti nudin is lehet ismerkedni, beszélgetni. Persze legtöbben ott nemcsak napozni és beszélgetni akarnak, de szerintem a kérdező se csak erre vágyik.
2023. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Gyere el a M-szigetre futni. xD
2023. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hétköznaponként, ez lemaradt.
2023. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!