Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak engem zavar ez a "rabszol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ez a "rabszolgák éjszakája" a magnumban?

Figyelt kérdés

Nem az zavar, hogy néhány értelmi fogyatékos mit csinál egymás társaságában, hanem ahogy reklámozzák:

"Elég bátor vagy-e, hogy részt vegyél a rabszolgák éjszakáján?"


Tehát már eleve közlik ebben a kérdésben, hogy ha nem veszel részt, akkor nem vagy elég bátor. Pedig elég bátor vagyok, sokkal bátrabb, mint a szauna alkalmazottai közül bárki, aki eleve csak tökéletes testű férfiakkal hajlandó lefeküdni, és még azokkal szemben is beszari (tapasztalat).


2022. okt. 29. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező téged zavar a megnevezése akkor ne menj el rá, ennyi. Ez egy marketing szöveg, ha neked a bátorságodat ennyi megsérti akkor szomorú életed lehet.Ha valakinek ez jön be akkor menjen és élvezze.


Én személy szerint ilyen helyre alapból nem mennék el de ez én vagyok. Mondhatja nekem a marketing szöveg, hogy mert ,,nem vagyok bátor" én erre azt mondom hogy ok, nem érdekel és megyek tovább :D

2022. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Boldog lehetsz, elmarad, nem volt elég "értelmi fogyatékos" jelentkező.
2022. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!