Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják az idősek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az idősek?

Figyelt kérdés

Emberek!


Miért gondolják azt az idős emberek, hogy bárki fiatal srác le fog velük feküdni, vagy csak engedni fogja azt, hogy hozzá érjen egy öreg?


Én 23 évesen, max 25 éves srácot engednék magam mellé, annál többet nem.


Nagyon sok kérdés alatt láttam, hogy szívesen csinálnám egy fiatal sráccal. 55 vagyok, vagy 65.


De velük senki nem fogja csinálni az is biztos.

Miért kell ennyire nyomulni a fiatalokra az öregeknek?



2022. nov. 9. 08:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Bottal sem piszkálnálak meg.
2022. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

10


Akinek 25 év feletti nem kell,annak se lesz,ugyanis ő is öregszik.

Max sugar daddy lehet belőle.


Az a baj,hogy nem érti,hogy ilyen az emberi természet.

Az elmúlástól való félelem a többségből ezt váltja ki.

2022. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy ötvenesként az ötvenes férfi azt mondja nekem ,hogy időssel nem ismerkedne..?! Négy év volt köztünk és kinézetre nálam lepukkantabb volt.Na akkor ő mire vár?

Sült-szőke ropogós hercegi farkocskára ?

2022. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

50 felett párkapcsolat?

Ugyan minek?

Ilyenkor már barátokat is nehezen találsz.


Jobb megalapozni a függetlenséget.

Én 30-as vagyok,de már nem tudnék ilyen naiv lenni.

2022. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

10

az már bonyolultabb kérdés. de a többségnél a függetlenség első szempont.

2022. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én kiktől vagyok ki?


Az olyanoktól mint a kérdező. Öntelt, 0 intellektus, fiatal vakarcs, aki nincs tisztában sem magával sem a saját szexualitásával. Én is fiatal vagyok, de volt ilyenekkel dolgom. Semmihez sem értenek, a szexhez meg pláne nem. Maszatoljatok egymással csillagok!


(Mielőtt kifordítanád, a mondandóm lényege nem az, hogy akkor egy 20 éves legyen 80 évessel, hanem az, hogy először nézz magadba, hogy te hol vagy azon a skálán, aminek azt hiszed hogy a tetején!)

2022. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Tanquerey ***** válasza:

Kedves kérdező!


Jelezni szeretném, hogy közel 2 évet éltünk együtt egy nálam 28 évvel fiatalabb sráccal és bármennyire is megdöbbentő ez számodra, egyikünket sem zavarta a korkülönbség. Attól, hogy téged csak a korodbeliek érdekelnek, még ne gondold azt, hogy az a természetes. Lehet, hogy hihetetlennek tűnik számodra, de biztos lehetsz benne, hogy van, aki téged is messzire elkerül, még a fiatalok közül is. Ja és ne felejtsd el, te sem maradsz örökké 25...


49/F Bp.

2022. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem szereti a rántott csirkét, attól mások még megehetik. Mitől vagy olyan biztos mások ízlésében és választásában? 🙄
2022. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Te homokos vagy?
2022. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
lehet heteró is, csak vannak azért pasizós időszakai. vannak ilyenek ...
2022. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!