Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idősek miért gondolják az,...

Az idősek miért gondolják az, hogy a mai fiatalok mind hülyék?

Figyelt kérdés
Ma apósommal egy kisebb vitába keveredtünk,mert elegem lett abból,hogy napi szinten hülyézi a fiatalokat és ezzel együtt minket is. Nem csak ez a gond hanem az,hogy a tiszteletet elvárják a fiataltól bele értve minket is de ő nem adja vissza felé meg a tiszteletet. Csak az a jó amit ő csinál és ahogyan ő él! Tegnap elmentünk moziba és ennek is akkora negatív visszhangot adott,hogy felálltam és otthagytam.Mert neki a mozi flancolás. Hozzá teszem csaját magunkat tartjuk el, nem az ő pénzén élünk!
2018. máj. 21. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

No bár így van, nem tudom pontosan mert ők is majd mind hülyék. ^^


Ti esetetekből is látszik.

Ő hülye, mert megértés erős hiányában szenved, te hülye vagy, mert e hiánynak megértésének hiányában szenvedsz.

2018. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Én ugyanezt gondolom róluk.

A szülőktől is folyton ezt hallom otthon, hogy a mostani harmincasokról úgy beszélnek mint egy rakat szrról. Tehát tesómról meg rólam is. Biztos a korral jár ez a nagy bölcsesség...

Sosem adok olyanok szavára akik ülnek a 4 fal között 0-24-ben és az a legnagyobb örömük, hogy másokat szidnak.

2018. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az idősebb korosztály ilyen, nekem is a szüleimet meg szokta szólni a mama hogy ez így meg úgy nem jó csak ahogy ő mondja nem akar engedni semit sem ha el megyünk nyaralni az a baj ha elmegyünk kirándulni az szóval nekik minden baj, neki csak az a jó ha dolgozunk és állandóan elvárnák a segítséget, soha sem fog annyira tisztelni téged sajnos ők más korban éltek sokkal másabb volt a világ mit most sok minden véltozott azóta szoktam ezt mondani a mamának de nem akarja megérteni természetesen nem is fogja már megérteni mert már idős, mi is szoktunk össze tűzésbe keveredni vele én mindig megmondom neki a véleményem mit az unokája, faterom általában le csesz hogy ilyet nem szabad mondani az anyjának, anyumat sem tiszteli ez van sajnos ezen már nem lehet változtatni mondjuk semmi sem lehetetlen.
2018. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:
31%
Hát mindez részben igaz, részben pedig nem. A fiatalok egy része valóban néha hülye és buta, főleg bizonyos fiatalok és főleg kamaszkorban, meg fiatal felnőttként, de egy részük viszont nem hülye, nem buta. Ez főleg az utóbbi generációknál igaz jobban, de azelőtt is volt ilyen, csak kevésbé és kevesebben. Az idősebbek fistalabb korában is voltak hülyék, buták és ők is követhettek el hibákat, ők se tökéletesek. Nem érdemes erről tovább beszélni és vitázni az idősebbekkel, pláne ha láthatóan nem értik meg, nem fogadják el!
2018. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Igazából hiányolom a "hulyézés" okát. Mi miatt mondják? Mert van, aminek van alapja, és van, aminek nincs.


Így látatlanba nem tudok válaszolni a kérdésre sem. :(

2018. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az Apósom mindenkit hülyének tart aki nem úgy vélekedik a dolgokról mint ő. Pl: Minden fiatal erkölcstelen hülye aki úgy él párkapcsolatban,hogy nem esküdtek meg. És nem csak lehülyézi őket hanem elég negatívan beszél mindenkiről. Még az unokájáról is, aki lassan nem is szívesen megy hozzá.De ez csak egy példa volt a sok közül.
2018. máj. 21. 17:29
 7/9 he84 ***** válasza:
61%
Egyszerűen akkor ne törődj velük kérdező, hisz te is tudod, hogy nagyon túloznak és általánosítanak.
2018. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bocs, de a leírás alapján az apósod egy beszűkült maradi proli.


ezek az emberek egy más rendszerben nőttek fel, amiben teljesen félrenevelték, a mai világot már nem annyira értik, le is vannak maradva. annyi marad nekik, h lehurrogják a fiatalokat.


egyébként engem is felidegesít még ma is vmennyire, mert egyszerűen tényleg elképesztő, h mit meg nem engednek maguknak az idősek (legalábbis egy részük), miközben műveletlenek, nem beszélnek nyelvet és egy laptopot sem tudnak bekapcsolni. de a legjobb, h elhízottak és kulturáltan viselkedése sem képesek, de azért elvárják a tiszteletet.

2018. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyébként meg tényleg nem kell annyira komolyan venni, a 2es leírta a kulcsmondatot: "ülnek otthon 0-24-ben".


most gondolj bele, ők nem nagyon utaznak, lehet, h internetjük sincs otthon, élnek a kis világukban csak és azt szeretnék,h 20-30 évvel ezelőttt legyen.

2018. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!