Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jellemző a párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a párkapcsolatok során az elkényelmesedés (kilókban) és mennyire hat egyik fél a másikra?

Figyelt kérdés

Előfordult veled, baráti társaságban, ismerősök között, hogy az egyik fél jobban elengedte magát, majd követte őt a másik is? Milyen szinten történt, illetve mennyire maradhatott meg a vonzalom? Mennyire (volt) tartós az ilyen kapcsolat?


28/F



2022. nov. 29. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Volt szinte mindegyik kapcsolatban ilyen. Senkié nem ért véget ezért.
2022. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Hogy meghízott? Hát volt ilyen,de nem csak a párkapcsolatokra jellemző ez. Egy ismerősöm pont hogy magányába hízott meg eléggé.


Nem hinném hogy ez negatív hátrány lenne bármely fél számára is,ha meg igen ott nincs szerelem,azt az embert ott kell hagyni akkor keressen jobbat.. Hallottam már ilyen szakítás okot is..


De bármi miatt is elhízhat az ember: Baleset ezáltal ágyhoz kötés egy időre,pajzsmirigy gondok,cukorgondok..stb Emiatt meg amúgyis elhagyni valakit nagy tahóság..

2022. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Van egy haverom akinek a felesége miután összeházasodtak hízott 30kilót!

Addig addig,hogy elváltak...

2022. nov. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
#3 A férfiak is el tudnak hízni, tunyulni, kezdve a gömbölyödő kisocakkal, ami az idő múlásával egyenes arányban nő, ezzel együtt a lustaságuk is. Csak sajnos erről nem vesznek tudomást, vagy nem akarnak....
2022. nov. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Na mik ezek a lepontozások, mivel bántottuk meg a piciny lelked kérdező...
2022. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még senki válaszát nem értékeltem, mert most olvastam csak :D ez fel sem merült benned, csak rögtön az hogy én lehetek a hibás xD?

Amúgy bárki bármi kicsit is releváns dolgot ír, számomra az hasznos, alapból nem vagyok híve a lepontozásnak csak ha valami hatalmas baromságot írnak.


A kérdésem amúgy elsősorban arra irányul, hogy az egyik fél meghízik, akkor mennyire gyakori, hogy a másik is elengedi magát ilyen téren? Minden betegség, külső tényező nélkül. Igazából éppen ilyesmit élek át, azért vagyok erre kíváncsi.

2022. dec. 1. 00:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a feltételek mellett szerintem kb 80-90%, legfeljebb a genetika szól közbe. Ha pl az egyik sportol valamit, bármit, a másik nem, akkor az már más kérdés. Közös étkezés, közös nasik, stb.
2022. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A kategória pusztán elírás, vagy asszonyhízásos történetekre nem vagy kíváncsi? Csak mert ha így körülnézek a szomszédságban, abból látni párat... Szét nem mentek ugyan, meg hát magánügyük. De azt megfigyeltem, hogyha a pasi nem hízásképes, akkor nem az, nem fogja követni a felesége útját.
2022. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem elírás a kategória, leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy esetleg más meleg pároknál van ilyen tapasztalat, persze a hetero párok történetei is ugyanúgy hasznosak!
2022. dec. 16. 09:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég gyakori lehet, most ha körbenézel a negyvenes, ötvenes korosztályban, hogy milyen testük van az embereknek, nem épp ugyanolyan, mint a húsz körülieké, vagy a huszonéveseké. Legtöbbször mindkét fél elengedi magát. Hogy egyszerre-e, egyidőben kb., vagy egymás után, azt nem tudni. Biztosan van mindkét esetre példa. De az ritka, ha egyik sportos, jól néz ki, a másik meg tunya, dagi. Az ilyenek nemigen maradnak együtt.
2023. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!