Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetek boldog egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek boldog egy meleg kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom szerint ez a legnehezebb dolog a mai világban.

Eddig voltak párkapcsolati próbálkozásaim de mindegyik egy nagy kudarc volt. Az egyik megcsalt, a másik anyuci pici fia volt.


Ezért én már csak arra lennék kíváncsi hogyan kell egy pasival együtt élni, vagy hogyan lehet ? Mert nekem ezekután felmegy a pumpa ha meghallom, hogy hosszútávú meleg kapcsolat. Véleményem szerint ilyen nem létezik!



2022. dec. 24. 15:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
En is keresem, de nem talalom a hosszutavu kapcsolatot. Bar az a problema, hogy velem sokaig amugy sem jutnak el, mert mindegyik csak kefelni akar, engem ez meg hidegen hagy..marmint az ismerkedes elso fazisaban mindenkepp..😭
2022. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Két megfelelő ember kell hozzá. Mi 8 éve vagyunk együtt, pedig távkapcsolatként indult.
2022. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%

Akkor kérek a Jézuskától egy megfelelő embert....kinyitottam az ablakot,hogy könnyebben bejöjjön és letegye a karácsonyfa alá...

Ja,most látom, nincs is karácsonyfám....igen, az sincs...Már négy éve...

2022. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

#13


Basszus, ilyen depisen és önsajnáltatva nem is fog senki megmaradni melletted.

És ez vonatkozik a többi rinyagépre is.

2022. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 14-es, ezeknek a rinyagepeknek szerintem pont az olyanokbol van elege mint Te is:)) gondolom te is ez a kefegep vagy, akikkel a nemibeteg gondozo tele van, boldog karacsonyt!!!
2022. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Én azt látom hogy sokan akik panaszkodnak hogy nem találnak komoly kapcsolatot azok maguk is sokszor ugyanazt csinálják mint akikre panaszkodnak.

Azért a legtöbb embert ki lehet szűrni azzal hogy nem fekszetek le az első randi után és nyíltan megmondod hogy szeretnél várni x időt.

A többi meg kompromisszum.

2022. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen le lehet szűrni hamar
2022. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Béla211 ***** válasza:
72%
Boldog karácsonyt 😆♥️
2022. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20%

Husikám.

A helyzet teljesen ugyanaz mint a heteró kapcsolatokban.

A komoly kapcsi az nagyon nehéz.

A meleg pasikák meg egyébként sem egyszerűek. Főleg a passzívak.

2022. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%
Nincs kapcsolat, nincs probléma. Amíg más emberek után sóvárogsz, rohansz és teszed tönkre magad a saját életed építése helyett addig sose leszel boldog...
2022. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!