Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek sértő a b-zi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek sértő a b-zi kifejezés?

Figyelt kérdés
Nekem nem, elvégre az vagyok, akárhogy szépítem
2023. jan. 7. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hangsulytol fugg, maga a szó egyáltalán nem sértő
2023. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha lehülyéznek, az sértő mert hülyének lenni rossz dolog. Ha lebziznak az nem sértő, mert bzinak lenni nem rossz dolog.
2023. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen, utálom hogyha ezt használja bárki is legyen az meleg vagy hetero. Nagyon bántó! Nálam teljesen egyenértékű az "n-word"-el a sötétbőrűeknél.
2023. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem zavar, legalábbis ha úgy általánosan mondják a hülye megfelelőjeként. (hülye/b*zi autó) Annyira azért nem vagyok sértődékeny.

Azonban, ha ezzel próbálna valaki megsérteni engem, vagy bárki mást, mármint konkrétan rám/másra mondaná, akkor már teljesen más lenne a helyzet.


De ez gondolom személyiségtől is függ, és attól is, hogy ki mondja. Például én azon sem akadok fenn, ha a román barátaimmal egymáson viccelődünk nacionalistább dolgokkal, mert tudom, hogy nem rossz szándékkal mondják. Azonban, ha egy totál idegen állna belém, hogy bozgor vagyok és húzzak "haza" Magyarországra, akkor már nyilván másképp állnék én is hozzá.


23/f

2023. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ.


Barátaim lebu zizhatnak

2023. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen sértő. Mintha egy nőt qrvának neveznél.
2023. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem aztán nem zavar. De barátaimat imádom, mikor kicsúszik a szájukon, aztán 2 mp néma csend és feszengés majd sandán rámpillanatanak. :D Én is szoktam mondani magamra. Az meg ha valaki gonosz hangsúllyal odavágja...istenem, ha ennyi az eszköztára akkor mondja.
2023. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj, lassan ott tartunk, hogy semmit nem lehet mondani. Akit egy szó, hogy b@zi, ami ráadásul igaz is megbánt, az túltolja a libsiséget. Mivel jobb a homokos szó? Ugyanazt jelenti… Az “n-word”-ről és a cigány szórol ugyanez a véleményem.
2023. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért lenne sértő? Szeretem ha pasi dugja a seggem,imádok szopni,és szeretem a sperma ízét. Ezek alapján mi vagyok ha nem bu.i?
2023. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!