Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tisztelt felhasználók 33éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt felhasználók 33éves érdeklődő/kérdező vagyok! Ne sajnáljam, hogy mert nem vagyok normális ronda vagyok és meleg érdeklődésű kimaradt az életemből az erotika a szexualitás!?

Figyelt kérdés

Igazából nem csak a nemi együttlét hanem társaságom is alig volt akik szóba álltak velem szinte mind lekezeltek lenéztek bántottak támadtak stbk.

Ha barátságosak is voltak az csak sajnálatból-szánalomból volt:'-(



2023. jan. 8. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

De ! Sajnálhatod. És biztos lett volna kapcsolatod,csak valószínű Te sem nagyon akartad. Rossz a hozzáállásod !

Én azért írom ezt, mert nagyon sokáig nem mertem kipróbálni semmit fiúkkal, mivel nős voltam.(meg sovány, nem szép izmos) Végül 45 évesen mégis rá szántam magam, és mostmár tudom, hogy sok élmény kimaradt az életemből.

Ha keresel partnert, akkor találsz !

2023. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a ronda konkrétan?
2023. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted a lenézést és támadást?

Mi történt?

2023. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Háthogy egy hülye meleg érdeklődésű vagyok azért is meg kihasználták a gyengeségeimet a felnőtt emberek és a gyerek emberek egyaránt.
2023. jan. 8. 17:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenjót kívánok önöknek is viszlát
2023. jan. 8. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz róla részletesebben beszélni, írj rám. Velem is hasonló dolog van
2023. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És mit teszel érte hogy ne így legyen? Ha ezet nem akarod.


Jársz edzésre, vagy valami tárasatánc, néptánc, akár majdnem minden faluban van.

Spártán? Nagyon jó csapat is ki alakulhat

2023. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!