Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legközelebb szóljak érte,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legközelebb szóljak érte, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval a páromat éppen szájjal elégítettem ki, amikor semmi előjel nélkül teljes erejéből magára húzott. Lehet, hogy nem is olyan nagy szám meg minden de én akkor nagyon megijedtem. Ezelőtt erre még nem volt példa mert elmondtása szerint „Jó a nyelv- és kézimunkám egyszerre” szóval nem volt szükség mélytorokra mert perceken belül elment. Mivel nem kicsi a mérete, lement teljesen a trokomig (meg közben azt hiszem lendült egyet a csípője is) és úgy érzetem menten megfulladok, meg a szemeim is bekönnyesedtek. Nem tudom ez mennyire normális egy kielégítéskor, de nem ellenkeztem, hiszen én kértem meg, hogy szóljon mi esik neki jól csak egyszerűen erre nem számítottam. Nők/lányok veletek volt már ilyen? Ha igen mit csináltatok?:(


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2018. okt. 22. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szólszj neki! Nincs rendben olyat csinálni, ami az egyikőtöknek nem esik jól.
2018. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szolj neki
2018. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

kényszer szopatásnál alap hogy bekönnyezel.

sőt a hardkór variációban annyira fulladsz,hogy az orrodon keresztül köhögöd ki a ge-cit.

2018. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De egy állat vagy, utolsó.


Kérdező, mindenképp szólj neki, hogy legközelebb ne csináljon ilyet, főleg ne szó nélkül.

2018. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ok, nallunk is van ilyen de nem úgy hogy hipp hopp, elotte mindig erezzuk hogy egy laza szex lesz, vagy szeretkezes sok olelessel lassu, hosszu csokokkal, vagy bas*âs, az utóbbi tartalmazza a hardcore extrakat (throatfuck, és egyéb perverz dolgok, nem betegesek, de bevadulunk), de ezt én is iranyitom, van nekem nincs kedvem akkor okés csak egy kicsit vadulunk, de van neki nincs és csak laza szexet akar, ez sose sikerul mert bevaditom akaratom ellenere...

Javaslom legkozelebbi szexnel hozd fel neki, egy kapcsolatban 2 fontos dolog van

Oda figyelés és kommunikáció.

Ha nem érti meg akkor nem szeret.

(elfelejtettem, én nekem a párom elso kapcsolatom, mondtam hogy nekem ez nem megy, és sose csinált ilyet, gyakoroltam és van hogy magamtol probalgattam és lassan rajott hogy meddig birom, onnantol magatol, de sose agresszivoskodott, agreszivoskodik)

2018. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már normális.
2018. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexben minden normális, amit mindkét fél akar. Az esetedben egyáltalán nem normális, mert te nem akartad, hogy megb****a a szádat. Mert azt csinálta! Mondd meg neki, hogy te ezt nem szeretnéd, figyeljen oda, hogy máskor ne csinálja.
2018. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!