Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez normális dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok bulikba és ismerkedni próbálok férfiakkal nőkkel egyaránt de ha sikerül is valakit becserkészni nem hajlandóak a vágyaimra. Mint például seggbe öklözés elnézést az obszcénia miatt de csak így tudom ler írni nem tudom, hogy hogyan írhatnam szebben a seggbe rudizást.

2022. márc. 23. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem tegyél fel egy olyan kérdést, hogy "Szereted a seggbe öklözést?" és várd a priviket. :)
2022. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnél seggbe öklözni valakit, vagy azt szeretnéd, hogy neked csinálják? :D
2022. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám, persze csak aktív oldalon izgat.
2022. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szereti

Ez szexuális vágy.

Kapcsolatban ha lennél szerelmesen meg tesz az ember ilyesmit ha a másiknak örömet akar szerezni.

De nem mindenki hajlandó rá,

Online felületeken van direk ilyen opció ha valaki ezt keres alkalmiba ott nem lenne egyszerübb!?

2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jobban jársz ha ilyen fétisekre online keresel partnert mert nem sokan vannak oda érte.
2022. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azt szeretem ha az én seggemet öklözik

hála égnek kaptam pár privát ajánlatot de jöhet még ;)

2022. márc. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!