Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a Planetromeo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Planetromeo színvonala az utóbbi időben romlott, vagy javult, esetleg nem változott?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatomkor még a régebbi felület volt, és sokkal nagyobb volt az élet, és a pörgés, pedig nem Budapesten vagy a közelében élek, mégcsak nem is megye székhelyen.


Most regisztráltam újra 5 év után, és 1,5 hónapja vagyok fent, de teljesen eredménytelenül :D egyrészt azóta is én vagyok legfrissebb regisztráló, régebben egy hétvégén volt 4-5 új felhasználó, másrészt elhallnak a beszélgetések, nem nagyon írnak vissza az emberek a másiknak.


2023. jan. 9. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikálni felejtettek el az emberek.

Én ezt tapasztalom.

2023. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 steven95 ***** válasza:
100%
Tinderre helyeződhetett a párkeresési szándék hangsúlya talán (?) nézz ott is körül. Vagy én még nem próbáltam afacebook társkeresőt, nem tudom az mennyite necces, bár ismerősöknek nem mutat meg.
2023. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve vagyok fent én is a Rómeon, és 5éve jártam én is utoljára rajta.

Nagyot változott igen, randit egyetsem sikerült szereznem, régebben is nehéz volt de most esélytelen.

Csak a szex, alkalmi, tele van házasokkal a környékem, semmi randi közös kV.

Vannak frissen regisztráltak, de mind csak kalandot keres.

2023. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Az összes netes vacak a debilek gyűjtőhelye lett sajnos. Normális embert nem fogsz találni már. Majdnem mindenki kamuzik, nem válaszol, letilt, eltűnik. A maradék 1% meg vagy ezer km-re van, esetleg belefáradt már a sok hülyébe.
2023. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ha legalább csak a szex és az alkalmik lennének... Én még arra se találok. :-/ 2-3 évvel ezelőtt mikor utoljára voltam Planetromeon még könnyedén találtam bármire bárkit. Manapság meg valami bűnronda tatát se sikerül már felszednem Planetroemon, pedig még bőven huszonéves vagyok.
2023. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
#5 Ha bűnronda tatára vágysz, csak szólj, erre itt vagyok én! :D
2023. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6: Inkább korombeliekkel ismerkednék. :3


Idősebbekkel nincs bajom, voltam már 17 évvel idősebbel is, egész jó volt. Csak kell egy kis idő mire ráhangolódok, ha jóval idősebbel kell legyek. xDDD

2023. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 Na az baj, ha neked idő kell, mert ugye az öreg tata bármikor kinyiffanhat... Vagy legalábbis hamar elfelejtem, hogy mit is akartam tenni veled együtt??? :DDDD
2023. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
#8: Annyira időssel még nem találkoztam... xD Itt vidéken kész csoda, ha 1 darabbal is találkozhatok a nagyon vén korosztályból.
2023. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jé, ezek szerint még van az az oldal?! :D
2023. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!