Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? (Párkapcsolat)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Párkapcsolat)

Figyelt kérdés

Írtam ki már ezzel kapcsolatban kérdést, de azóta történt pár dolog és lehet nem is a legjobb kategóriába írtam.


28 éves férfi vagyok és a párkapcsolat alatt mindketten meghíztunk az elmúlt években, barátomon mikor összejöttünk már volt plusz 5-10 kiló felesleg, de engem ez nem zavart mert közösen edzünk a mai napig, és amúgy izmos, egyetem végéig versenyszerűen sportolt. Én 16 kilót szedtem fel és most vagyok 105 kg de a barátom kövérebb nálam 10-15 kilóval.


Átvettem a barátom étkezési szokásait, először a kockáim tűntek el, lassan de folyamatosan jöttek fel a kilók, megpocakosodtam, megnőtt a fenekem, a mellizmom se olyan kemény. A közös főzéseknek, nasizásoknak, rendeléseknek meg étterembe járásoknak ez lett az eredménye, de persze ez a barátomon is meglátszik.


Január elejétől szerettem volna diétázni, de a barátom nem szeretné hogy lefogyjak és újra vékony és kockás hasam legyen, mert akkor úgy érzi elveszítene.... Győzköd, hogy mennyire tetszem neki így kövérebben, milyen jó hogy van rajtam mit fogni és mióta mondtam neki a diétát, folyton hangot ad annak hogy mennyire tetszem neki, milyen jól nézek ki, kedveskedik és meglep ajándékokkal, ágyba hozza a reggelit (ami nem túl diétás), a kedvenc csokimat, meg nasikat hozza haza és a szexben is az én kedvemre tesz. Nem mondom hogy nem esik jól a kiemelt figyelme és törődése. Plusz megértem hogy tetszem neki ezzel a plusz súllyal, mert nekem is tetszik ő továbbra is, viszont sosem kérném arra, hogy ha akar fogyjon vissza, akár jobban mint amikor összejöttünk. Én is szeretem átölelni a hasát amikor alszunk, akkor éreztem hogy igazán meghíztam, amikor már ezt ő csinálta velem, viszont mikor összejöttünk én vékony voltam, ezért csak tetszettem neki úgy is...


Most viszont nem tudom mit csináljak, mert pillanatnyilag jól érzem magam, de közben zavar a felesleg, meg hogy kihíztam szinte minden ruhám és az egyre nagyobb hasam most már ülve rálóg a lábamra, tudom hogy elkell kezdenem diétázni, de a barátomat se szeretném megbántani. (Volt hogy kibeszéltek minket, amikor ő meghízott én meg még nem, hogy idő kérdése és elhagyom, mert nem illünk össze)



2023. jan. 15. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy nem azon múlik egy kapcsolat, mennyire vagytok azonos súlyban, és mond, hogy te mennyire nem érzed így jól magad.
2023. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Az tök jó hogy így is tetszel neki, viszont a túl sok plusz súlynak később komoly egészségügyi következményei is lehetnek.

De miért fél hogy elveszítene ha lefogynál? Ha szeretitek egymást, akkor ez teljesen alaptalan. Fogyjon ő is, neki se tesz jót ha nagyon elhízik.

2023. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Amit nem szoktak elhinni nekem

Ha fogyózni fogsz a fenekednek

Annyi. Megereszkedik és lógni fog.

Diétát feljcsed el, inkább csak edzél.

Ezek szerint szeret a barátod csak te nem vagy magaddal elégedett, te is szereted őt.

Edzél nyugodtan, beszéld meg vele hogy nem fogod elhagyni

Csak ne diétázz.

2023. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-2: teljesen igazatok van! Próbálkoztam már ezzel, de a barátomnak sokáig voltak önértékelési problémái. Amikor megismerkedtünk akkor se akarta elhinni hogy nekem ő tetszik, mert hogy én izmos vagyok és vékony. Pedig akkor is szép arca volt, jó testi adottságai a sok éves versenysport miatt, magas izmos test, széles váll, plusz pár kiló felesleg ami arányosan eloszlott rajta. Amikor jobban elengedte magát, azt hittem túllépett ezen végleg és sokáig nem is volt baj, de meghallotta hogy “barátaink” kibeszélnek minket, és az mélyen érintette. Amikor én is leeresztettem és már nem voltak kockáim, akkor szerintem megint megnyugodott. Szerintem most attól fél, hogyha én visszafogynék még nagyobb lenne a kontraszt, erre tett is utalást, hogy hogy néz ki egy izmos vékony férfi mellett egy nagydarab kövér. Fél attól hogy szégyellném, mikor erről szó sincs, csak amúgy találkoztunk már mindketten ilyennel (ismerősök).

Ő nem szeretne fogyni ezt viszont kijelentette, ami engem nem zavar, addig amíg egészségügyi problémai nincsenek, eljárunk közösen edzeni és az aktivitására nincs hatással a súlya. Nem is kérem hogy fogyjon, de azt érzem ő arra kér hogy hízzak.


Közben meg a kiemelt figyelmét élvezem, mert nagyon aranyos, és nagyon hangsúlyosan kifejezi a szeretetét, talán most a legjobban a kapcsolatunk alatt. Ha ez a testsúly dolog nem lenne, tökéletes lenne minden... viszont hiába a szeretete, meg a törődése, ha ez az életmód az esetemben biztos több kilóhoz vezet. Még szinten tartani is jobb lenne ezt, mint tovább hízni, de ma is már egy brunchal kezdtük a napot, most meg már csinálja az ebédet. Utána biztos majd összebújunk kicsit a TV előtt valami sorozatra, mostanában egy csomót masszíroz, kényeztet, ezek nekem imponálnak és hát látja is rajtam, hogy ez tetszik nekem.


3: ha nem lenne izom a fenekemen akkor lógna, így annak ellenére hogy híztam, a formája azért megmaradt csak nagyobb lett. Edzeni most is eljárok, a diéta alatt étrendre gondoltam, amit régebben is nagyjából követtem amikor 90 kiló alatt voltam. Azáltal a zsírból fogynék, az izom megmaradna. Ha folytatom ezt az életmódot, akkor izomban is biztos fejlődnék valamennyit, de a túlzott kalóriabevitel miatt folyamatosan rakódna rám zsír is, ahogy az eddig történt. És valahol ezt akarja szerintem a barátom is...

2023. jan. 15. 11:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mondd meg Neki, hogy nem érzed így jól magad, le szeretnél fogyni. Győzd meg, hogy amit iránta érzel, nem fog változni. Ha belegondolsz, hogy ha Te jobban fogod érezni magad ettől, akkor az a kapcsolatotokra is jó hatással van. Teljesen evidens, hogy a barátodnak támogatnia kellene, legalábbis számomra egyértelmű.
2023. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Értem hogy szereted de ez a te tested és a te életed nehogy már azért magyarázkodnod kelljen hogy egészségesebb akarsz lenni. Egyszerűen diétázz és sportolj ha ő nem akar, nem csatlakozik, ahogy írtad nem kényszeríted. Bár nyilván neki is jobb lenne mert hosszú távon csak tovább fog hízni, nem fog tudni már sportolni se és az egészsége meg a teljesítménye rovására fog menni.
2023. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged feltételek nélkül és ezt bebizonyította, mivel vesztene el téged, ha te meg őt szereted. Ha akartok fogyjatok le együtt vagy éljetek úgy, mint eddig.
2023. jan. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ha téged zavar a túlsúly, és a ruhák kinövése is, akkor ezt mindenkinek meg kell értenie, aki veled van, és nem ellened.
2023. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Én valamennyire értem a logikáját, hogy ő miért fél attól hogy tönkre megy a kapcsolatunk, de kicsit se értek vele egyet mert baromságnak tartom én is. Támogatni a fogyásban biztos nem fog (mondjuk nem szóltam neki “titokban” akarom elkezdeni), ez kiderült a héten, mert megpróbáltam odafigyelni a kajálásra, de nem igazán jött össze. Napközben még kifejezetten jól bírtam minden nap, nem ettem összevissza, normális reggeli-ebéd, ha megéheztem a melóban akkor valami gyümölcs. Aztán amikor hazaértem mindig baromi éhesen akkor ugrott általában a diéta és estig bezabáltam. Vagy azért mert valamit sütött főzött és ahogy észrevette hogy jóízűen eszem szedett még és hát elfogyott, de olyan is előfordult hogy rendeltünk étteremből ahonnan mindig szoktunk és mondtam neki hogy mit kérek (hús meg saláta) állítása szerint véletlenül az előző rendelést rendelte újra, ami nagyon nem volt diétás. Plusz tele van nasikkal a lakás, azt is elég nehéz megállni, főleg hogy mellettem eszi. De nem kértem/ettem belőle és rögtön azt kérdezte hogy miért mi a baj... a héten többször is mentünk vacsorázni barátokkal, rokonokkal és az se volt egyszer sem diétás... most azon győzköd hogy ma menjünk el a trófeába, de tegnap volt vásárolni és rengeteg mindent vett hétvégére, aminek egy nagyobb része el is fogyott most ebédre. Reggelivel is már várt mikor felkeltem és elém rakott 8 szelet nutellás kenyeret. Szóval a fogyásban egyáltalán nem támogat, az evésben annál inkább, tegnap vacsi után valami utalást is tett arra hogy végre egy súlycsoportban vagyunk megint... Közben megállás nélkül beakarja bizonyítani, hogy milyen jól nézek ki a plusz kilókkal. Folyton dicsér, milyen jól áll rajtam a póló/nadrág stb, milyen izmos vagyok, milyen formás a fenekem, simogatja a hasam és mondja hogy az is jól mutat rajtam, mert mennyire férfias.... ezeknek amúgy egy része imponál, jól esik a törődése és látom rajta hogy tetszem neki, de én nem igazán barátkoztam meg a súlyfelesleggel, meg az elhízott, leeresztett testépítő szerű külsővel a barátom próbálkozásai ellenére sem.

Próbálkozom továbbra is diétázni, de ezen a héten fixen nem voltam kalória mínuszban.

2023. jan. 21. 14:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8 szelet nutellás kenyeret rakott eléd?! 😂A barátod nem feeder?
2023. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!