Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? (Párkapcsolat)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Párkapcsolat)

Figyelt kérdés

Írtam ki már ezzel kapcsolatban kérdést, de azóta történt pár dolog és lehet nem is a legjobb kategóriába írtam.


28 éves férfi vagyok és a párkapcsolat alatt mindketten meghíztunk az elmúlt években, barátomon mikor összejöttünk már volt plusz 5-10 kiló felesleg, de engem ez nem zavart mert közösen edzünk a mai napig, és amúgy izmos, egyetem végéig versenyszerűen sportolt. Én 16 kilót szedtem fel és most vagyok 105 kg de a barátom kövérebb nálam 10-15 kilóval.


Átvettem a barátom étkezési szokásait, először a kockáim tűntek el, lassan de folyamatosan jöttek fel a kilók, megpocakosodtam, megnőtt a fenekem, a mellizmom se olyan kemény. A közös főzéseknek, nasizásoknak, rendeléseknek meg étterembe járásoknak ez lett az eredménye, de persze ez a barátomon is meglátszik.


Január elejétől szerettem volna diétázni, de a barátom nem szeretné hogy lefogyjak és újra vékony és kockás hasam legyen, mert akkor úgy érzi elveszítene.... Győzköd, hogy mennyire tetszem neki így kövérebben, milyen jó hogy van rajtam mit fogni és mióta mondtam neki a diétát, folyton hangot ad annak hogy mennyire tetszem neki, milyen jól nézek ki, kedveskedik és meglep ajándékokkal, ágyba hozza a reggelit (ami nem túl diétás), a kedvenc csokimat, meg nasikat hozza haza és a szexben is az én kedvemre tesz. Nem mondom hogy nem esik jól a kiemelt figyelme és törődése. Plusz megértem hogy tetszem neki ezzel a plusz súllyal, mert nekem is tetszik ő továbbra is, viszont sosem kérném arra, hogy ha akar fogyjon vissza, akár jobban mint amikor összejöttünk. Én is szeretem átölelni a hasát amikor alszunk, akkor éreztem hogy igazán meghíztam, amikor már ezt ő csinálta velem, viszont mikor összejöttünk én vékony voltam, ezért csak tetszettem neki úgy is...


Most viszont nem tudom mit csináljak, mert pillanatnyilag jól érzem magam, de közben zavar a felesleg, meg hogy kihíztam szinte minden ruhám és az egyre nagyobb hasam most már ülve rálóg a lábamra, tudom hogy elkell kezdenem diétázni, de a barátomat se szeretném megbántani. (Volt hogy kibeszéltek minket, amikor ő meghízott én meg még nem, hogy idő kérdése és elhagyom, mert nem illünk össze)



2023. jan. 15. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es ugyanez ugrott be nekem is a 8 szelet nutellás kenyérről! De és azt mind meg is etted kérdező??

Egy dolog, hogy tetszel neki úgy is, hogy elhíztál, de simán benne van hogy fétises a barátod.

2023. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10-11: az előző kérdésemnél volt aki megemlítette ezt a fétist, akkor utána olvastam hogy mi ez, de nem tudom hogy a barátomra ez igaz lehet-e. Mikor összejöttünk kifejezetten szálkás voltam, korábbi kapcsolatai alatt is inkább vékonyabb testfelépítésű srácokkal volt együtt. Én vettem át az ő étkezési szokásait, többet és többször evett mint én és én csatlakoztam hozzá mert amúgy jókat, finomakat főzött/rendelt. Akkor kezdtem el látványosabban hízni amikor lényegében kétszer ebédeltem. Egyedül is meg vele is... nasikra is úgy szoktam rá hogy ő evett én meg kértem tőle. Ezek aztán szép lassan meg ezek általánossá váltak és már külön tállal hozott nekem is kekszet, süteményt, édességet, vagy több adagot szedett a tányéromra meg hasonlók ami miatt a plusz kilók is csak jöttek. Ez az egész vezetett odáig hogy a közös evések lényegében “programmá” váltak. Ennek a barátom örült, meg decemberbe amikor már volt rajtam több mint 10 kiló felesleg mondhatni tetszett neki, annak is örült hogy az ő régebbi ruháit hordom. Szóval nem tudom... viccből mikor már kellemetlenül kihíztam egy ilyen nagyon feszülős edzőpólómat kaptam tőle ajándékba egy doboz fánkot az új edzőpóló mellé. Akkor ezekbe nem gondoltam bele de simán lehet. Miben nyilvánulhat meg a gyakorlatban az hogy feeder fétise lenne?


Nem ettem meg mind a 8 szeletet, de korábban volt olyan hogy lecsúszott annyi.

2023. jan. 21. 16:50
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Kezd kicsit kamus lenni a sztori vagy tényleg nagy a baj. Barátodnál meg nálad is mert nem egészséges a viszonyotok az evéshez, ez már eléggé evészavar kategória.

Ha te még úgy érzed hogy vissza tudod venni a kontrollt akkor nagyon határozottan állítsd le a barátodat és kezdj el egészségesen enni. Ha nem megy akkor meg pszichológus.

2023. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha fétises akkor szexuálisan is izgatja hogy meghíztál. A tested azon részei amikre a leginkább rakódott a felesleg mennyire izgatják? Például a hasad.

Az evés és az ételek a leírtak alapján így is túlságosan központi szerepet töltenek be az életetekben, de van valami intim vagy szexuális dolog ami ezekkel összeköthető?

2023. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálam kiverte a biztosítékot egy mondat:

"Január elejétől szerettem volna diétázni, de a barátom nem szeretné hogy lefogyjak és újra vékony és kockás hasam legyen, mert akkor úgy érzi elveszítene...."


Minden hülye pontosan tudja, hogy az obezitás milyen káros az egészségre. Itt nem arról van szó, hogy hébe-hóba "belevisz a rosszba" és benassoltok, itt arról beszél a párod, hogy az obezitás egy jó dolog és próbál lebeszélni róla, hogy változtass, ezzel pedig az egészségedet súlyosan veszélyezteti. Azon túl, hogy a szív-érrendszeri betegségek kockázatát az egekbe emeli, hogy növeli a diabétesz kialakulásának valószínűségét, szisztémás gyulladást okoz, ami révén a rákkockázat is szignifikánsan megnő az elhízott emberekben. Ez kb. olyan, mintha azt mondaná, hogy szokj rá a narkóra, mert tök jó együtt betépni. Tény, az, de vannak következmények, amiket viselni kell. Vagy majd szerez új szívet, viseli helyetted a kemoterápiát, döfködi magát helyetted, ha cukorbeteg leszel?

És félreértés ne essék, a legtávolabb áll tőlem, hogy az elhízottak felett pálcát törjek, egyrészt azért, mert a gyógyszereim miatt rajtam is van egy kis felesleg, másrészt azért, mert az emberi méltóság mindenkit megillet függetlenül attól, kicsoda, micsoda, mit (nem) tett. Itt arról van szó, hogy a párod egy baromira káros dologra biztat, ami szerintem több, mint elfogadhatatlan. Én erős dohányos vagyok. Nem is akarok leszokni. De SOHA, ismétlem SOHA nem támogatnám nemhogy a párom, még az utolsó koldus dohányzását sem.


22/p

2023. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már elmondtuk. Mi a kérdés? 😆
2023. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!