Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a Legrosszabb élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a Legrosszabb élményetek fiúként fiúval?

Figyelt kérdés

Az eset hány évesen történt és mi? Hogy reagáltál utána? És a partnered?

Nekem volt most egy nagyon rossz élményem. Emiatt is a kérdés.


2023. jan. 24. 08:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

10-esnek,sajnos mi,akik normálisan közelednénk,érzéseink is vannak,mi vagyunk pofára ejtve.


#9-es vagyok.

2023. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 -remete- ***** válasza:
87%
Valójában találkozásnál derült ki, hogy tök máshogy nézett ki.
2023. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Akkor 10-es, 11-es írjatok egymásra, s mehet a randi! 😂
2023. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%

"Azt gondolja mindenki ha fizet bármit tehet."

Azért nem kéne elsiklani azon apró részlet mellett, hogy az a szemétláda bunkó pasas MEGKÉRDEZTE, hogy abbahagyjátok-e, amire te nemet mondtál. Csak mert kellett a pénz...

Személy szerint ezt a hozzáállást is undorítónak tartom. Valaki igent mond, beleegyezik, a másik még fel is veti, hogy ha nem tetszik, akkor hagyjátok abba, de nem, te akkor is igent mondasz. Utána meg elmondod mindenféle aljas dögnek.

Minden formáját elítélem és megvetem az erőszaknak, de amikor te igent mondasz, az nem erőszak. Sőt, kétszer is igent mondtál, pedig ő kész lett volna abbahagyni.

2023. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ami velem történt az azért volt fura, mert a srác élőben is nagyon aranyos volt, de az ágyban egy pillanat alatt kifordult magából.


Elsőnek kielégített orálisan. Majs smárolás, simogatás, és hangolódás a dugásra. Azonban mikor rakta volna be kértem, hogy húzzon gumit mert úgy beszéltük meg. Na és innen minden más lett.


Hátrafogta a kezem lenyomott az ágyra és berakta gumi nélkül egyből tövig. Próbáltam szabadulni de erre keményen elkezdett dugni. Konkrétan borzalmasan fájt és kiabáltam, de nem érdekelte. Kb 2 perces menet volt. Utána nem tudtam szóhoz jutni. Sőt konkrétan menekültem. Gyorsan felkaptam a ruhám és elmentem. Utána még írt, hogy ne haragudjak, nem tudja mi történt vele, stb. Meg nem akart gondot és ugye nem jelentem fel. Hát azt kellett volna.


26 éves voltam ekkor pont aznap ünnepeltem. A partnerem 17 és valami sportoló volt az alkatából és a lakásban logó érmekből kiindulva. Mikor nem válaszoltam (mert jobbnak találtam) jöttek durvább levelek hogy majd megver mert a melegek azt érdemlik, meg társai. Valami kattanása lehetett, mert pár napra rá ezekért is bocsánatot kért. Aztán egyszer csak eltűnt.


Szerintem nem fogadta el hogy meleg és hát így jött ki. Ma is ha járok a XVI.kerület azon részén ahol a találkozó volt ez eszembe jut. Szerencsére 3-4 évente ha járok arra. Az egész esetben az ami igazán sokszor eszembe jutott, hogy mennyire egyszerűen tudott lefogni és mennyire könnyen vesztettem el a kontrollt az egész felett. Illetve volt bennem akkor egy halálfélelem is mikor tudatosult, hogy nem én irányítom az eseményeket.

2023. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
14-es szerintem nem mondta el a srác rossznak stb. Elmesélte a legrosszabb élményét. De az már akkor rossz volt mikor megkérdezték tőle, hogy folytassák-e. Szóval ne keverjük a dolgokat. Főleg, hogy nem sározta csak leírta egy kérdésben válasznak név nélkül. Szóval nagyon eltúlzott...
2023. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
Pedig a XVI. kerület a legjobb! XDD
2023. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három top legrosszabb élményem van, ami megmaradt bennem.


1#

Betöltöttem a 18. életévemet. Nem tudom honnan vettem, de valahogy úgy éreztem, hogy gáz, hogy 18 évesen még szűz vagyok. Nem voltam szerelmes és még csókolózni se csókolóztam. Annak idején más idők voltak, amikor az internet elérés maximum cégeknek volt megadott. Én abban a korban voltam, amikor már elterjedtek a mobiltelefonok, de ezek a fekete-fehér kijelzőjű nyomógombos telefonok voltak.

Esélyem nem volt megismerkedni senkivel, aztán akkor még létezett a tévéken a teletext nevű műsorújság. Szerintem a hasonló korúak emlékeznek még arra, hogy a TV2-nek volt 8-as oldalai, ahol külön voltak a szexualitások. Én a homoszexuális oldalra (azt hiszem 812-es volt az akkori oldalszáma) küldtem egy sms-t, hogy férfiakkal ismerkednék. Telefonszám kijelezve, így elindultak a hívások. Ugye akkor nem volt lehetőségem arra ki hogy tudjam ki hogyan néz ki. Kaptam bár kamus hívást, meg csörgetést rejtett számról, de aztán jött egy kulturált hívás. Bemutatkozott, s megadta a címét. Utca név, házszám, s az ő neve. Elmentem, becsöngettem egy néni nyitott ajtót. Elmondtam milyen nevű embert keresek, s ő mondta ilyen itt nem lakik. Megköszöntem, s eljöttem. Fél percre rá esett le, hogy valószínűleg átvertek, s ekkor annyira megijedtem, hogy valahonnan megfigyelhetnek, s lehet utánam jönnek majd megvernek, hogy legalább fél évig nem is mertem semmilyen lépést tenni az ismerkedés felé.


2#

Az internet térhódítása nagy lehetőséget biztosított nekem. Tény és való, hogy sok idiótának, alul műveltnek, s mindenféle mentális problémával küzdőnek. Én próbáltam szelektálni, s aki le tudott írni legalább egy összetett mondatot, s fogalmazni is tudott annak már volt esélye. A férfi rám írt, s elég jól elbeszélgettünk. Képet ellenben nem küldött, s nem is volt neki. Akkor sok időt forgattam a netes beszélgetésbe, s mivel kulturált volt nagyjából két hét után elkezdtem közvetlenebb lenni. Kereskedelmi végzettséggel boltban dolgoztam, de 20 km-re a másik városban. Sok mindent elmeséltem neki, amikor már nagyon kíváncsi voltam hogy néz ki, mert a kellemes beszélgetések mögé egy igazi férfit képzeltem el. Ő közölte nem küld képet, mert hogy ő az én kollégám és nem akarja, hogy kiderüljön. Ekkor rögtön leesett, hogy hazudik, mert ha titkolni akarom, akkor nem írok rá rögtön arra a férfire, akivel együtt dolgozok. Felregisztráltam másik profilt kép nélkül, ráírtam, majd leszedtem egy fotót a netről egy modellről, ami szelfinek nézett ki, s elküldtem neki. Ő elküldte valódi képét, amin felismertem. Ő volt az egyik vásárló, aki mindig ott volt, ahol én, nem szólt semmit, s nem volt hajlandó arrébb menni sem. Egyszer húztam kézi békával egy raklap vizet, ami majdnem rám borult, mert akcióváltás volt, és ő elém állt. Írtam neki küldök másik képet, amin valóban én voltam. Na akkor jött a sértődés, valamint közölte, hogy reméli minél hamarabb megdöglök, és ha ez megtörténik, akkor ráh*gyozik a síromra.


Letiltottam, de elmeséltem az egyik ismerősömnek, aki mondta, hogy tudja kiről van szó. Az ő haverja az én városomban dolgozott kerékpárboltban, s onnan bicajjal járt haza nem busszal. Volt köztük egy gyors menet, de az is csak azért, mert nem mutatott annak a férfinek se képet, az meg végül engedett a könyörgésnek, hogy ha már találkoztak, akkor legalább egy gyors orál legyen. Ismerősöm mesélte, hogy utána a pasi (aki egyébként ronda volt, s az arcról egyértelmű volt, hogy valami nem oké neki fejben) állandóan kint állt a kerékpárúton és várta a haverját.

Én kicsit durvábban jártam, mert ugyan soha nem találkoztam vele ismerkedés keretén belül, de állandóan bejárkált a boltba, s mindig abba a sorba ment, ahol én voltam és ott megállt és állandóan bámult rám. Nem mertem szólni az őröknek, mert nem bántott, de nagyon idegesített. Szerencsére a saját városomban találtam másik munkát és otthagytam az adott boltot.


3#

Szintén a húszas éveimet tapostam, s a második történetemben említett dolgokat próbáltam használni, hogy szelektáljak. A pasi intelligens volt, értelmes, jót beszélgettünk, találkoztunk, s meg is történt, aminek meg kellett. Hát meg lett rakva nem egyszer. Az összhang remek volt szexuálisan és mentálisan egyaránt. Azt gondoltam ebből lehet még bármi. Találkoztam vele még egyszer, akkor is volt szex valamint egyszer még elmentem vele kirándulni is. Aztán a szabadságom alkalmával elmentem a városomban lévő plázába. Akkor találkoztam a pasival megint, akiről akkor tudtam meg hogy házas mivel ott sétált a kislányával és a feleségével. Elmeséltem az ismerősömnek, aki mondta, hogy tudja kiről van szó, mert van híre a melegvilágban, ő kötetlenül ismerkedik a felesége háta mögött. Pár hónapig féltem attól, hogy kiderül volt közöm hozzá még úgy is, hogy tulajdonképpen egyedülállóként mutatkozott be nekem, vagyis nem tudtam a szeretői státuszomról. De mondjuk egy megcsalt embert nem hiszem, hogy érdekelt volna, hogy én nem tudtam róla.


Amik nem maradt meg, csak tapasztalatomat bővítették azzal meg szerintem itt a legtöbben találkoztak. A tipikus "túrós f*sz", illetve fürdeni nem fürdők, valamint a képeken fiatalok, vékonyak és/vagy átlagosak élőben meg nem ismerem meg, mert idősek és kövérek. De itt vannak még találkozóra nem eljövök, vagy az utolsó pillanatokban lemondok is.


36/F

2023. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az életem első szexe pl kifejezetten rossz emlék volt. 14 éves voltam. Chaten ismertem meg. Ő 24 éves volt és Békásmegyeren lakott. A talin elsőként ő elégített ki. Viszont nekem elélvezés után minden más lett. Nem akartam őt leszopni. Mire mondta, hogy olyat nem lehet ha már ott vagyok, stb. Végülis bekaptam neki de folyton lenyomta a torkomba és öklendeztem. A végén meg jött a sperma. Hát ott majdnem hánytam tényleg. Amikor végeztünk hazafele elsírtam magam. Akkor elhatároztam soha többet szex fiúval. Persze 1 hónap múlva újra ismerkedtem. Ami érdekes a dologban, hogy a mai napig nem szeretek szopni és nem is szoktam. Illetve hogy ha valahol megérzem a tusfürdő illatát amit használt akkor kicsit úgy visszarepülök az időben. Mármint emlékekben. Érdekes mert azért ez nem ma volt és azóta annyi élmény volt.
2023. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még hosszú hajam volt nagyon sok férfinak emiatt tetszettem. Találkoztam is velük és mindig ugyanaz volt, a hajam húzogatták meg tépték amit én egyátalán nem élveztem, szó szerint volt olyan aki az ötödét kitépte.

A negyedik ilyen eset után rájöttem, hogy amíg hosszú hajam van mindig ez lesz, így levágattam.

2023. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!