Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a Legrosszabb élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a Legrosszabb élményetek fiúként fiúval?

Figyelt kérdés

Az eset hány évesen történt és mi? Hogy reagáltál utána? És a partnered?

Nekem volt most egy nagyon rossz élményem. Emiatt is a kérdés.


2023. jan. 24. 08:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legrosszabb elmeny fiuval 25 evesen tortent. Izgat a gondolat, hogy mas sracokkal hokizzunk, egymasnak, egymas elott. Joideje nem volt alkalmam, neten ismerkedtem es szoba elegyedtem egy sraccal aki eleg szimpatikusnak tunt az alapjan amiket irt, helyesen irt, ebbol gondoltam, hogy megiscsak rendben van. Arc fotot nem kuldott, testrol amit kuldott az okes volt.

Megeggyeztuk, hogy hol talalkozunk aztan o autoval elvisz hozza ahol beszelgetunk, kozben nyugisan hokizunk.

El is jott a megbeszelt helyre, idoben, beszalltam az autojaba. Egybol feltunt, hogy idosebb mint aminek mondta magat de ugy voltam, ha mar ott vagyok csinaljuk vegig.

Elvitt hozza, varoson kivul, valami sotet helyre, elegge aggodtam mar, hogy valami nem okes. Bent tok sotet, felkesz epulet, kezdett nyomulni, hogy legyen szex, bar en megmondtam, hogy engem ez nem erdkel. Vegul epp borrel megusztam ugymond viszont nagyon kellemetlenul ereztem magam utana mert teljesen maskepp nezett ki mint a fotokon, arcra es intim reszen is. Egyszeruen elvezhetetlen volt es lelkileg megviselt. Akkor eldontottem soha tobbet nem megyek senkihez csak ugy mielott lattuk volna egymast normalisan.

2023. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Alapos megismerkedés (online majd személyesen), nem elsődlegesen ilyen szándékkal. Összehaverkodás, a másik kiismerése. Találkozás nyilvános helyeken vagy nálam. Én nem megyek senkihez, más autójába nem ülök be. Ha emberileg, egészségügyileg, higiéniailag megismertem a másikat és tudom, hogy nem fekszik össze mindenkivel, akkor majd lehet szó mondjuk egy közös verésről. Hosszadalmas és sokan nem bírják végigcsinálni, de megéri mert nagyon kiszűri az embereket. Ahogy látom a legtöbb ilyen probléma a meggondolatlanságból, a kapkodásból, az indokolatlanul megelőlegezett bizalomból, a másik ismeretlenségéből fakad, hogy kifejezetten a szex céllal történik már eleve a találkozás is. Ezeket kiküszöbölni pedig idő kell.
2023. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#15, ez konkrét nemi erőszak, feljelentést kellett volna tenni!
2023. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!