Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetnék lányosabb fiu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék lányosabb fiu?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetnék lányosabb fiu vagy akár késöbb lámy? Mármint azt értem hogy kell ahoz egy műtét vagy ha fiu akarok maradni akkor mit kell csinákni pl mivel tudnám lányosabbá tenni az arcom?

2023. febr. 5. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány sehogy se lehetsz, biológiai képtelenség. Lányos pedig ruha, smink, hormonok.
2023. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó igen ezt tudom de úgy értettem hogy van olyan operáció ami eltünteti azt ott lent. És hogy ilyen hormonokat hol lehet szerezni?
2023. febr. 5. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Női hormonokhoz hasonló fitoösztrogént tartalmazó növényektől, mint amilyen például a szója lecitin.

[link]

[link]

(Nézd meg pl. az ázsiai fiúkat. Távolkeleten sok szóját esznek)

2023. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Plusz: ajánlom még a következőt:

[link]

[link] transz-kisokos


(#3-as voltam)

2023. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2023. febr. 5. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Ne tedd, mert visszafordíthatalen és később megbánod
2023. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg először a femboy szintet elérni. A transzisággal várhatsz még, különben meg a kukilevágást százszor-ezerszer is gondold meg nagyon alaposan.
2023. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!