Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezeljem a nők közeledé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a nők közeledését?

Figyelt kérdés
Régebben túlsúlyos és eléggé ronda voltam. Az utolsó 2-3 évben fogytam 20kg-t és többet törődök a kinézetemmel. Eléggé elfogadó vagyok és nem ítélem el az embereket a véleményük miatt inkább próbálok mindenkit megérteni. Na szóval az a gondom, hogy meleg vagyok és több nő is közeledett hozzám mióta megváltoztam kinézetileg. Legyen szó szórakozó helyekről munkahelyről vagy más helyekről. Még mindig nem érzem magam magabiztosnak mert még mindig ugyan azt a srácot látom aki túlsúlyos és depressziós. Ezért eléggé fura volt amikor a kezdetekben voltam kint a barátaimmal szórakozóhelyen és táncoltunk, ismerkedtünk és az egyik csaj eléggé tapogatózó volt velem, minden egyes alkalmat kihasznált arra, hogy meg érintsen. Amikor táncoltunk, akkor néha közelebb jött a nyakamhoz és a parfümöm illatát élvezte. Azt hittem csak barátkozni akar aztán az este után láttam, hogy a csaj valahogy meg talált Facebookon és instagromon és bekövetett. El is küldtem az egyik barátnőmmnek ezt csodálkozva azon, hogyan talált meg a csaj és kérdeztem tőle őt be e követte. Azt mondta, hogy nem és szerinte azért követett be mert tetszem neki és amikor kint voltunk, akkor nyilvánvaló volt számára, hogy bejövök neki. A csajnak férje is van, de így is eléggé "barátságos" volt velem. Aztán van még egy eset az a munkahelyemen, ahol hasonló a helyzet és van egy lány akivel beszélgetek barátkozni akartam vele, de valahogy ő is túlságosan kedves és neki is barátja van akin lehet látni, hogy nem kedvel engem mivel a csaj nagyon sok időt tölt velem. Titkolom, hogy meleg vagyok és eléggé könnyen beleolvadok a hetero férfiak közzé, de nem tudom, hogyam kezeljem a nők közeledését anélkül, hogy leleplezzem magam.

2023. febr. 21. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ignoráld őket, és eltűnnek.
2023. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát úgy, hogy nem foglalkozol velük. Ha nagyon-nagyon tapad, kamuzhatod, hogy barátnőd van.
2023. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Statjaid megírod? Kíváncsi vagyok egy őszinte véleményre, hogy mire tapadnak a nők
2023. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

"Titkolom, hogy meleg vagyok"


Ez minden problémának a gyökere. Fel kell vállalni, csak így lehetsz valóban szabad és a tapadós csajoktól is megszabadulhatsz.

2023. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is írd meg. Én is fogytam, de rám se akkor, se most nem tapadnak.
2023. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2,#4

Viszont én túl kedves vagyok az emberekhez és tudom milyen érzés ha valaki ignorál ezért nem akarok ehhez folyamodni.


Amúgy azt kamuzni, hogy barátnőm van eléggé jó taktik, viszont ha egy kollégárol van szó, akkor simán kiderülhet egy idő után, hogy kamuzok.


#6

Legszívesebben nem titkolnám ezt, mert nem jó így élni. Csakhogy még mindig a családommal élek és még nem állok készen coming outolni nekik. + Ha el is mondom valakinek akiben nem bízok teljesen, akkor simán lehet, hogy másoknak is el mondja és nem szeretnék homofóbia áldozata lenni. De tisztában vagyok azzal, hogy lesz egy pont az életemben, amikor őszintén szertnék élni és nem hazudni erről.


Akik kérdik miért tapadnak rám a nők azoknak elmondom, hogy fogalmam sincs. Őszintén én magamat unalmasnak tartom, szóval nem értem mit látnak bennem. Mondjuk lehet az miatt vagyok vonzó nekik mert a legtöbb férfi akiket ismernek minimum elvárásaik vannak feléjük. És ha ennél többet adsz nekik, akkor lehet ez segít. Amire biztos figyeljetek oda, akkor az a alap higiénia fogmosás, napi zuhanyzás, jobb minőségű parfüm, dezodor, jó öltözet. Vegyetek drágább öltözetet, nem márkás öltözetre gondolok hanem inkább olyanra ami drágább, de nagyon minőségi és több évig hordható. Ami a személyiséget illeti, akkor rám főleg az jellemző, hogy nem szeretek a beszélgetés témája lenni inkább többet halgatok és érdeklődőm a másik ember iránt. Észrevettem, hogy a legtöbb férfi egyáltalán nem beszél nőkkel vagy ha beszélnek is, akkor magukról beszélnek, de a nőknek több kell ennél. És mosoly nagyon sokat segít. Őszintén lehet ezek teljesen irrelevánsak és teljesen más dolog miatt vonzódnak hozzám.De valamiért szerintem ezek is sokat segítenek. Szerintem próbáljatok belegondolni milyen lenne a ti ideális partneretek, képzeljétek el őt minden aszpektusba és legyetek olyanok ti is. Mert én úgy vagyok ezzel, hogy én csak annyit várok el a partneremtol amennyit el várok magamtól és amennyit én tudok ajánlani neki.

2023. febr. 21. 23:16
 7/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Baszki, felnőtt ember vagy!!! Megmondod neki szépen, hogy "Szia! Bocsi, de nem jössz be nekem." Azt már nem kell hozzáfűzni, hogy azért, mert meleg vagy. Egy heteró srácnak is lehet zsánere, nem kell kötelezően minden csajt megdugnia.
2023. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez megvan, sokszor észrevettem hogy bejövök lányoknak, én szimplán csak ignorálom a "jeleket" aztán egy idő után látják hogy nem akarok tőlük semmit.
2023. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es jól leírta. :) Az őszinteség nem sértő, sőt megtisztelő. Ha megsértődik a csaj, akkor nem elég felnőtt még. :D De ez már nem a te problémád.


De ettől te még bármelyik csajnak mondhatod: "Szia! Bocsi, de nem jössz be nekem."


Ennyi. Nem kötelező indokolni. Ennyi elég. Ízlések és pofonok.

2023. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lol. Egyelőre azt se tudja, mi a szitu, de már utasítsa el.
2023. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!