Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már több 50-60 +os pasi is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több 50-60 +os pasi is megdugott.Élveztem velük nagyon,de nem éreztem irántuk semmit.Én egyre jobban és egyre többször szeretném ilyen korúakkal és így.Akár csak alkalmilag is. Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked jó? Akkor tedd ezt. Csak nehogy a végén te is közéjük kerülj, mert lecsúszol az életed párjáról.

Csak egyet nem értek: a te címkéd heteroszexualitás, de közben a homoszexualitásba írtad. Én mindenesetre nem ítéllek el.

2023. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Tedd azt,ami jól esik.Nem ítéllek el,és azt hiszem sokan mások sem.

Viszont ha ismerkednénk és ezt megtudnám rólad,akkor semmi más nem lehetne,véget érne.

Mégpedig azért,mert szexuálisan nem bíznék meg benned - már ha kapcsolatról lenne szó.

Valószínű az is,hogy ilyen korú férfival volt valami régebben,vagy valami családi dolog esetleg,ezért a vonzódás hozzájuk és az érzelemmentes dugáshoz.

Nem te vagy az egyetlen ilyen,ezt tudom biztosan.

2023. febr. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezted akkor csináld, nekik is k* jó érzés és élmény, egyszer élünk éld ki magad jól!
2023. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: írj, ha székesfehérvári vagy :)
2023. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!