Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szeretném próbálni fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni fiúval is. Hol vannak ilyen bárok Budapesten ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rég izgat hogy milyen lehet amikor az ágyban összebújva érzed a kemény farkát valakinek.

2023. márc. 5. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alterego, de szerintem ismerkedésre nem a legjobb. Inkább beszélj Tinderen valakivel egy hétig, akkor látod, mennyire komoly.
2023. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Alteregót már ajánlották de még nem voltam viszont most hogy írtad el fogok menni oda és megnézem milyen?

Miért nem a legjobb szerinted? Köszönöm.

2023. márc. 5. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap voltam ott egyedül. Hát, ha tényleg csak az a szempont, hogy sráccal smárolj ott, akkor van rá esélyed, de ha komolyat keresel, olyat nem egy buliban fogod megtalálni. Sokan a párjukkal mennek oda. Sokan pedig barátnővel, társasággal. Ha letöltöd a Grindert, Romeot, szerintem nagyobb sikerrel jársz ott a helyszínen.


Engem pl. nézegetett egy srác, de ahhoz már nem volt bátorsága, hogy odajöjjön, pedig látta, hogy egyedul vagyok ott. Én meg amúgy sem voltam olyan kedvemben.

2023. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Meleg szaunák pont erre a célra vannak.
2023. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magnum.
2023. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem 40 éve izgat, akkor elég könnyen tudsz találni, van rá több alkalmazás, de akár itt is összejöhet. Én két sráccal is találkoztam innen.
2023. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy én benne vagyok. Írj
2023. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!