Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki erzett mar hasonlot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki erzett mar hasonlot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Passziv vagyok, nem igazan aldott meg a sors nagy farokkal, de az en helyzetemben nem szamit ugy…

Aktiv ferfiakkal, akikkel eddig beszeltem eleg nagy szerszamuk volt, sportos megjelenesuek. Ilyenkor mindig elszall az onbizalmam, ugy erzem keves vagyok hozzajuk. Igy visszalepek, lelki okokbol. Jart mar valaki hasonlokeppen?


2023. márc. 11. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj ha a párod elfogad úgy ahogy vagy akkor ne szabodáld már a saját boldogságod...
2023. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne szabotáld*
2023. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

boldogság... :D


max. du*ásról van szó

2023. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsen parom.
2023. márc. 11. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad, akkor marad a dildó.
2023. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki aktív és társat keres az nem fogja a farkad méretét vizslatni.Egyébként sem nagyfarkú és sportos minden aktív, nyugi...
2023. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

"Egyébként sem nagyfarkú és sportos minden aktív, nyugi..."


Nagy a pocak, kicsi a pöcök, ez ám a megnyugtató...

2023. márc. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia,


én ilyen aktív vagyok, de sohasem értettelek benneteket, mitől féltek, ha azt mondom, így is tetszetek és szívesen találkoznék? Kicsit több önbizalmat, srácok.


18/f a.

2023. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 steven95 ***** válasza:
64%

1. Nem várhatod mástól, hogy megadja az ÖNbizalmad. Ezen még dolgoznod kell. Ha ránézél sportos testre s tudod hogy már akartál kicsit sportolni Te is, de most emlékeztetett a dolog rá hogy még nem tettél ennek érdekében, akkor az lehet egy lelkiismeretfurdalás is.

2. Nekem is volt hasonló. Mondod hogy "nem számít"...de igenis számíts(on), mégha nem is "úgy használod". Nem a méret értelmében számítson, hanem csak SZÁMÍTSON. Tehát ne legyen érdektelen, s ezt ne "kenyszerísd" ki az aktívból sem, hiszen akarsz nki számítani, csak a "méret" tényezőt ne vedd bele. A másik, lehet tetszik neked a nagyobb titkon, s sajnálod hogy Te ezt vizuálisan nem tudod viszonozni, de ez butaság. A szex nem a centikről szólnak, hanem az érintésről, érzelmkről, lélekről, közelkerülésről.

2023. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!