Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Óvszerben nagyon más érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerben nagyon más érzés az anális szex, mint nélküle? Gumival és jó érzés az aktívoknak, vagy elvesz az élvezetből?

Figyelt kérdés
Az aktívoktól kérdezem, hogy érzitek, ha rajtatok van? Más/rosszabb érzés, mint ha nem lenne rajtatok?

2023. márc. 18. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Gumival is ugyanolyan jó érzés, nincs különbség
Óvszer nélkül jobb, élvezetesebb, van különbség
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen más a kettő. Én sokkal jobban élvezem gumi nélkül, meg a passzív is szerintem főleg ha beléjük is élvezem


De sajna a többség erőlteti a gumit így nincs mit tenne ha szex kell.

2023. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Alkalmi szexnél gumiban csinálom, hiába szűk rám a legtöbb gumi amit a partner ad ,de a biztonság fontosabb.


Amíg nincs állandó partnered használj gumit.


Utána mehet a kalandosabb.

2023. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon fontos a gumi alkalmi szexnél, hogy megelőzzük a betegségeket. De azt hittem, nem lehet érezni, vannak már ultra vékony gumik is, azt hiszem. Bár én sosem használtam
2023. márc. 19. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, nekem a vékony gumiban elég jó érzés volt, vastag ízesített gumi volt egyszer ami tompa érzést adott, cserébe sokkal tovább bírtam...
2023. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes. Lehet mert szűk volt?
2023. márc. 19. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
en gumiban jobban szeretem.
2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érezni egyértelműen a különbséget. Abban viszont teljesen igazad van, hogy alkalmi szexnél fontos a gumi a fertőzések megelőzése végett. Szóval ilyen esetben én is fel szoktam húzni, és abszolút támogatom a gumi használatát. Tartós párkapcsolatban, ahol megbíztok egymásban, nyilván más a helyzet. Ott a passzív kitisztítja magát előtte, és utána mehet a fenekébe gumi nélkül. Rendesen, beleélvezéssel a végén. Az nemcsak nekünk, aktívoknak jó érzés nagyon, hanem a passzívok is szokták szeretni, elvileg nektek is sokkal kielégítőbb úgy. :)
2023. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, párkapcsolatban mehet gumi nélkül, és biztos jobb érzés.

Érdekes, hogy valaki pont gumiban szereti jobban 🤔

2023. márc. 19. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkalminál mindenképp gumit használok, de komolyabb barátság esetén, vagy kapcsolatban már gumi nélkül szexelünk. Gumi nélkül mindkét fél jobban élvezi és kielégítőbb is.
2023. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!