Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Későn kezdtem el szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn kezdtem el szerintetek az ismerkedést fiúkkal? (28/F)

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, eddig sosem volt kapcsolatom, pedig nagyon vágyok rá, de tudom ezt nem lehet így akarni. Random jön.


Volt több próbálkozásom, de mindegyik kudarcba fulladt egy ponton, mert a másik fél megérezte, hogy én többet akarok, ő meg vagy engem nem kedvelt igazán, vagy béna voltam az ágyban, vagy nem volt kész semmi komolyra.


Amúgy a coming outom is későn volt. 28 éves koromban, és a családom nagyobbik része így sem tud róla. Sok barátom már igen.


Előtte voltak próbálkozások lányokkal is, de egy kivételtől eltekintve sosem élveztem velük a szexet, vagy csak én magam akartam kielégülni.


Utána egy jó ideje letettem a lányokról, elfogadtam, hogy nekem a fiúk jönnek be jobban.


Másik problémám a szexualitás. Aktívnak vallom magamat, ez nyilván onnan jön, hogy korábban lányokkal is próbálkoztam, nem izgat engem nagyon az anál. Mással szívesen szexelnék análisan is, de vagy túlparázom, vagy teljesítménykényszerem van, és az orál után már fel sem áll, így nagyon sokszor el is maradt az anál a passzív srác bánatára.


Ettől meg nyilván nincs nagy önbizalmam az ágyban, félek az is ismerkedéstől, a Grindert meg töröltem is, mert rájöttem, hogy kötődés nélkül én nem tudok szexelni.



2023. febr. 15. 05:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én 36 évesen eddig heteroszexuális kapcsolatokban éltem, most befejezödött egy több éves kapcsolatban, szeretném kipróbálni fiúkkal. Remélem nem késő.
2023. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem késő! Sok korodbeli vagy nálad idősebb férfi inkább komolyabb kapcsolatot keres, és meg fogod találni, aki hozzád való, és akinek ugyanúgy kell a kötődés.
2023. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Középkorú férfiként egy ilyen kötődést szívesen átélnék,ha már a 2-es ezt prognosztizálta :)
2023. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Classical ***** válasza:
85%

Nem késő, sosem késő. Csak általánosságban, orientációtól függetlenül nem könnyű olyan partnert találni, aki elkötelezett párkapcsolatot szeretne. De ne add fel.


És egyáltalán nem kötelező, hogy az anál része legyen a szexnek. De tény, hogy ezt a kérdést érdemes az elején egyeztetni, hogy megegyezzenek az elképzeléseitek.

2023. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Semmiképpen se add fel husikám, mert bármikor történhet valami.

Akkor is, és ott is, amikor nem is számítol majd rá.

Még fiatatal vagy, pont olyan vagy, mint a zsenge zőldborsó.

Van még időd.

2023. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
nem késő.
2023. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

5. 🤣🤣🤣🤣

Ez marha jó. Zsenge zöldborsó.

Nem inkább bébi répa?? 😄😁

2023. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én elmultam 40

úgy gondolom ez a vonat már elment

de 28 évesen előtted az élet

2023. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

8.

Az a vonat már lehet, hogy elment, de képzeld el, hogy jön ám a következő.

Olyan nincs, hogy utolsó vonat, mert mindíg van következő.

A 40, az még egy bagyon 'baba" éketkor egyébként.

40 körül még nagyon szépek a férfiak is, és a nők is.😉

Én 56 vagyok, igaz heteró, de még egyelőre én sem adom fől.

Ha elment a déli gyors, majd jön az esti Real- Jet. 😃😄

Vagy esetleg az éjszakai postavonat.😁😆

2023. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Na,ilyen pozitívan kell nézni,mint a 9-es válaszoló :)

Senki ne adja fel,senki !


54

2023. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!