Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezen a honlapon a homoszex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a honlapon a homoszex. kategóriában miért ilyen kevés a társasági vagy program jellegű kérdés meg egyéb kulturált kérdés?

Figyelt kérdés

Tudom, a kulturált és főleg a normális szavak szubjektívek.


Nemrég óta használom a honlapot, de ahogy látom a homoszexualitás kategóriában 90%-a vagy több a kérdéseknek, szexuális, hogy kinek mi jön be, van-e itt olyan aki, szoktál ilyet-olyat csinálni, stb...


És alig van kulturált, például bulik, társasági események, programok, normális személyes ismerkedéssel kapcsolatos kérdések, stb...


Miért? Azért a melegeknek sem ez a színvonala általában mint itt.



2023. márc. 28. 08:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja én írtam ki ezt is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


De rászűrve különböző bulikra, programokra, válasz nélküli vagy 1-2 válaszos kérdések vannak. És azokból sem sok.

Persze nem csak bulik vannak a világon, más programok, társasági események ugyanúgy jók.

2023. márc. 28. 08:57
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Talán azért mert ez a szexualitás kategóriának egy alkategóriája. Tehát alapvetően a szexualitásról szól azon belül a homoszexről. Van ismerkedés és emberek kategória is gindolom inkább ott lehet ilyen kérdést feltenni....
2023. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mer valójában partnerkeresésre használják. Ha feltesz egy kérdést,hogy szereted e ezt vagy azt és igennel válaszolsz,rögtön rádnyomul privátban. Normálisan beszélgetni szinte lehetetlen,ha mégis akkor is rádnyomul,csak később.
2023. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedésben nézegess, ott lehet ilyesmiket. A szexualitás az nem partnerkeresésre van kitalálva
2023. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Mivel szexualitás témakörben van, szabálytalan is lenne más témájú kérdéseket feltenni ide xd
2023. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem egyszer próbáltam olyan ok miatt ráírni valakire, vagy kérdést feltenni,mint amit hiányolsz.

Programok,beszélgetés,kirándulás stb.

Egy volt olyan,aki a második privátban nem a méreteimről érdeklődött, illetve nem arról,hogy milyen extrém dolgokat szeretnék.

Az az egy pedig sajnos messze vidéki volt.

Itt Pesten nem nagyon megy az ilyen kulturális ismerkedés, mert a farka után lohol a legtöbb.Még ha sértődnek is,de ez az igazság.

F/Bp

2023. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdés alapján nekem már sikerült összehoznom bulizást. Feltettem egyszer egy péntek este, hogy kinek van kedve velem futni- a végén már pár kilométerben is benne lettem volna, de sajnos nem akadt jelentkező. Az oldal által össze lehet hozni egy-két személyes találkozót, de nem kell nagy durranásokra számítani. Egy anonim platformról van szó, és igen, sokan azért jönnek, mert kétségbe vannak esve, bizonytalanok, vagy kanosak, természetesen ez nem mindenkire igaz, de tagadhatatlan, hogy látogatják ilyen személyek is a felületet, emiatt sokszor ilyen jellegű kérdések vannak.
2023. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ketten is írták, hogy ez szexualitás topik, nem ismerkedés!

Igazatok van, talán ezt nem vettem figyelembe, de azt gondoltam (és nagyrészt még most is), hogy a melegek inkább ebbe a kategóriában írnak, akkor is ha nem szexualitás a téma.

Ismerkedés kategóriában 99% heteró. Lehet, hogy tévedek!



7-esnek:

Nem, nem erre gondoltam, teljes félreértés!

NEM EZEN A HONLAPON ISMERKEDÉSRE GONDOLOK!

Őszintén szólva ki az aki egy ilyen oldalon próbálkozik? Ezerszer rosszabb a kép nélküli planetromeo ismerkedésnél is.

El lehet képzelni kik akik itt próbálkoznak programokhoz partnert találni.


Én olyanra gondoltam mint a linkelt kérdésem például. Megkérdezni valamit, info, beszélgetés, vélemény, stb...

Kulturált módon, pl. programokról vagy más dolgokról. Nem szexualitás, főleg nem alja szinten.


Igen, anonim platform, de azért "mindenkinek" nem kellene ilyennek lennie.

2023. márc. 29. 10:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőlük?!
2023. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ennek mi az oka.Én sem tartom ezt jónak.Az rendben van,hogy ismerkedni járnak ide sokan,de az ismerkedés sem kizárólag szexualitás.Engem nem csak az érdekel.Szeretek beszélgetni,sportolni,programokra pl. koncertekre járni..stb.Szerintem hasonlóan gondolkodunk.Ha van kedved,îrj.
2023. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!