Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek kamasz meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kamasz meleg srácok ugyan élnek nemi életet ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy van kapcsolatuk és ők is szexelnek? Vagy inkább meghúzzàk magukat és mondjuk csak maszturbálnak otthon magányosan? Mert nem fogadnák el a környezetük hogy melegek?

2023. márc. 30. 20:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Van mindkét típusra példa. Akik viszont élnek nemi életet, nagyon bevállalósak, és jól néznek ki, tapasztalatból írom. :)
2023. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom, de nagyon remélem, hogy egyre többen vannak, önmaguk tudnak lenni és szabadon tudnak élni. Én erre nem voltam képes. Folyamatosan szorongással, kompexusokkal, depresszióval küzdöttem egész fiatal korom óta. Amikor összeraktam magamban, hogy meleg vagyok, csak úgy tudtam megközdeni a dologgal, hogy teljesen elzártam magamban, senkinek és semmit sem mutattam belőle. 26 éves koromban coming outoltam először a legjobb barátomnak. 27 évesen publikusan. Most 29 éves vagyok. Nem volt még párkapcsolatom. Nagyon nehezen és lassan küzdök meg a problémáimmal. Nem tudom, valaha sikerülni fog-e boldognak lenni.

Őszintén azt kívánom mindenkinek, hogy senki se élje át azt, amit én. Remélem, hogy a mai fiatalok között minél kevesebben küzdenek ilyen mértékű problémákkal, sokkal elfogadóbb és nyíltabb a környezetük, és boldogabbak tudnak lenni.

2023. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos élnek, bátrabbak, mint én voltam 18 évesen.
2023. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Csak vágyakoznak, de nagyon ritkán teszik.
2023. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam tanár, akkor ezek a 8-as által megidézett fiatalok a lehetőségek hiánya miatt a lányokkal szövetkeztek.



15 évig bírtam a közoktatásban...

2023. ápr. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%

Az emberekben tévesen él ez a kirekesztett, engem nem fogadnak el dolog. Sajnos a kamaszok többségébe is bele nevelődik a tévhit, hogy jaj most mi lesz velem,hogy vállaljam fel!?

A lőtéri kutyát nem érdekli hogy kinek milyen a szexuális beállítottsága! Miért kellene felvállalni (pont itt hangzott el B.Zsolt neve) mint egy őrült a másságom? Hirdetni, transzperálni?!

Fogjuk már fel végre: A HETERÓK SE SZEMBESÍTENEK SENKIT A SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁGUKKAL!!! Ember vagyok,a közösségem,a társadalom tagja. Pont.Egyszer próbáltam otthon elmondani 2x akárhány évesen hogy mi a helyzet egy vidéki, egyszerű munkás családban, mire azt mondták ez őket nem foglalkoztatja, nem zavarja.Az én dolgom!

Barátok, munkatársak voltak,vannak nagy multinál is dolgoztam,éltem megyeszékhelyen nyugaton,más városba is....40+ felé újra itthon falun.

Szóval kamaszok,fiatalok: Közösség! Valódi (nem online!) élet! És no pára! Csak ne akarjatok szembesíteni senkit a szexuális életetekkel,hovatartozással,az a magánügye mindenkinek! Még a heteróknak is!

47/f

2023. máj. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es és a 16-os nagyon jó,értelmes és korrekt véleményt írtak.

Mindkettő szimpatikus emberileg is.Kívánok nekik sikeres ismerkedést és mág sikeresebb kapcsolatot !

2023. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol él az illető. Budapesten vagy más nagyvárosokban biztosan szexelnek vagy legalábbis sokkal nagyobb a lehetőség rá, én is csináltam volna, de egy kis faluban éltem és esélyem sem volt semmire.
2023. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hol él, milyen karakter, mennyire elfogadó a közvetlen környezete stb. Én pl. kamaszként is randiztam srácokkal, de nekem elég elfogadóak voltak mind a barátaim, mind a szüleim.
2023. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. full nemtudom kiélni az ilyen vágyaimat, mert ha megtudnák rólam kb. kinyírnának a családban, ennyit nem ér....

Majd ha elköltözök akkor próbákozok fiúkkal, addig semmi ilyesmi nem jöhet szóba sajnos :/

2023. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!