Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek kamasz meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kamasz meleg srácok ugyan élnek nemi életet ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy van kapcsolatuk és ők is szexelnek? Vagy inkább meghúzzàk magukat és mondjuk csak maszturbálnak otthon magányosan? Mert nem fogadnák el a környezetük hogy melegek?

2023. márc. 30. 20:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
#20: ugyan így voltam én is. 21 évesen volt az első élményem, miután felköltöztem Budapestre, de úgy érzem nem maradtam le semmiről, bár aki teheti próbálja ki helyettem is tiniként milyen, amikor tombolnak a hormonok. :D
2023. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Egy sajátos témát is feszegetnék, az eddigiek alapján, de előre leszögezem a félreértés elkerülésére, nem sértődtem meg, és nem provokatív a válaszom, nem is általánosítanék.


Van élőben néhány szimpatikus meleg ismerősöm, ahogy biszex női / férfi ismerőseim is, bár ugye kevesen vállalják fel másságukat, a legtöbb ismerősöm vagy hetero, vagy nem tudom, milyen orientációjú.


Ha már szóba került az elfogadás...

Mindeneféle kultúrkörben, beállítottságúak között léteznek sajnos nem elfogadóak is, még a melegek között is, és ez szomorú!


Nem mondom, hogy gyakori, de kaptam már -úgyszólván- "hideget-meleget", melegtől, a biszexualitásom miatt (biszex férfi vagyok). Volt meleg, aki előítéletesen elkezdett fitymálni, amikor férfi szexpartnert kerestem, hogy "hja, megint egy biszex, aki a felesége mellett f&szra vágyik, mi?"


Ez mi, ha nem fóbia, előítélet, bunkóság...?


Pedig se feleségem, se párom. És ha volna, akkor hirtelen heteróvá változnék...? Nem, hanem biszex tudatommal volt, amikor férfi szexpartnerrel szexeltem, és volt, amikor nővel.


Ha volna feleségem, nem tartanék férfit mellette.


A biszexualitás létét miért nem bírja némelyik meleg tudomásul venni...? Ezen is lehetne mélázni.


A többséggel szerencsére nincs ilyen gondom.

2023. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
#20 nem kell tudni senkinek a családban, hogy mikor és kivel találkozol, sőt nem hiszem, hogy mindenről be kell számolni otthon😉 Nekem sem egyszerű, de eddig még mindig megoldottam😉
2023. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
#22 a melegek nem rajonanak a biszex srácokért, mert tudják, hogy szóba jöhet náluk csaj is, amit rossz szemmel néznek. Érthető is.
2023. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
#24 Miért volna mégis érthető? A meleg részéről ugyanennyi erővel szóba jöhet az, hogy beleszeret egy másik férfiba!
2023. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"A tini melegeket arról lehet megismerni, hogy az iskolai közösségi életben aktívabbak, sok társadalmi feladatot vállalnak, érzékenyebbek mások problémáira, több időt töltenek tanulással, önkéntes feladatokkal."



Én sose voltam aktív az iskolában, most sem vagyok az. Sose érdekelt más problémája, viszont míg a srácok fociztak én tanultam. :D

2023. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#22 Teljesen jogos, amit írtál és valóban ha mi melegek azt szeretnénk, hogy fogadjanak el minket, akkor nekünk is hasonlóan kéne viselkednünk a biszexekkel szemben, hiszen ti se tehettek róla, hogy mindkét nemhez vonzódtok. Viszont részben meg lehet érteni a melegek felőli ellenszenvet, mert ha egy meleg összejön egy biszex férfival, akkor 2x akkora competionnel kell szembenéznie, mintha egy szintén meleggel jönne össze. Emellett ott van az is, hogyha egy nő elcsavarja a biszex, férfival való kapcsolatban lévő fejét, akkor a egyszerűen a párja nem tud mit kezdeni, hiszen a nő meg tudja adni azt a biszexnek, amit egy pali nem (más van az alsójában)... Na ezért vonakodik szerintem sok meleg a biszexektől, illetve ezért gyakori az, hogy ők általában csak ha épp egyedül vannak, akkor szexelnek csávókkal is, de komoly kapcsolatba általában csak lányokkal kezdenek.

Amúgy kedves kérdező, szerintem aki szerencsésebb és jól néz ki, vagy extrovertált az biztos él nemi életet melegen akár már 15-16 éves kortól is, tök ugyanúgy, mint a heterók.

De páran, akiknek nem jött be így a sors, egész tini éveik alatt csak álmodoztak, hogy valaha bármi is legyen sráccal. Én is pont ahogy fogalmaztál csak meghúztam magam, és ment az otthon maszturbálás, mert egyrészt nem tudtam felvállalni, mivel nem fogadott el a környezetem, másrészt pedig nem találtam még sosem megfelelő partnert se kapcsolathoz, se szexhez, akivel mindketten vonzódtunk volna egymáshoz...

Mostmár igaz nem otthon élek, szóval a felvállalással már nincs gond, de sajnos a másik tényező még mindig változatlan. :'D

2023. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 Fel a fejjel! Semmi sincs veszve😉 Keress és találsz, ne add fel!😀
2023. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
31%

11/20: van olyan full aktív, aki szereti a f@szt.


Szerencsére nem a basculitis integralis betegségemre keresek gyógyírt, de egészségtekre váljon!


42/A/Bp

2023. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
normális országban talán igen, de nem Magyarországon
2023. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!