Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori, hogy anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy anális szex közben a passzív félnek nem csak előváladéka jön hanem spermája is még mielőtt teljesen elsülne?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mi?
2023. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Az előváladék tartalmaz egy bizonyos mennyiségű spermát is.
2023. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha már sperma is van akkor bekövetkezett a magömlés. Nem teljesen értem a kérdést. Pontosítanál?
2023. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát eddig egyszer láttam, nagyon szexi volt ahogy a lankadt kukiból folyt szépen lassan és nyúlt. Csak néztem ,mert én már addigra elmentem és kértem maradjon így négykézláb.
2023. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt már ilyen,nem tudom másnál gyakori e.
2023. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Előfordulhat hogy 1-1 löket jön még az orgazmus előtt is.
2023. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pár alkalommal fordult velem elő, hogy szex közben ha bizonyos szögben mozgott a barátom farka bennen, akkor nem csak átlátszó előnedv, hanem sűrű ondó is folyt a farkamból, de nem lüktető orgazmus volt. Utána még orálozással vagy kézimunkával jó nagyot tudtam élvezni. Gondolom a prosztatát ingerelhette, de nem tudom, hogy ez milyen gyakori jelenség. Nekem csak párszor volt.
2023. ápr. 4. 13:18
 8/17 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Ilyen nekem is szokott lenni. A magömlés és az orgazmus nem feltétlenül esik egybe. Prosztata izgatásánál előfordul. Én ezután el szoktam tudni élvezni rendesen is, szóval kétszer spriccelek.
2023. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as pontosan erről beszélek. Gyakran előfordul nálad?
2023. ápr. 4. 13:28
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Barátom ha nagyon kíván

Miközben hátulról szorgoskodok rajta simán elélvez előváladék és sperma is jön neki anélkül hogy hozzá érnénk a farkához.

10/2


Exem meg szinte mindíg elélvezett de ő neki mindíg állt és spriccelt, szintén hozzányulás nélkül az 10/10alkalomból.


Aktívtól függ szerintem,

Hogy figyel a partnerére

Menyire van meg az összhang.

2023. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!