Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért izgat fel ha nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel ha nudista strandon megnéznek idősebb urak?

Figyelt kérdés

Imádok a Duna parton nudizni (ez nem hivatalos hely, hanem vad nudi) és többször előfordult hogyha lejöttek idősebb férfiak messziről bámultak és volt hogy fel is állt nekik. Ettől én is felizgultam és éreztem hogy elkezdek keményedni, ilyenkor gyorsan hasra fordultam mert zavarba jöttem. Viszont nem vagyok meleg és nem akarnék tőlük semmit de az nagyon izgatott hogy bámultak meg hogy felállt rám a farkuk. Ha fiatalabbak jöttek le és azok bámultak meg az fel se tűnt, nem érdekelt.

Szerintetek miért izgat ez fel ha idősebb férfiak néznek?



2023. ápr. 6. 17:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Meleg vagy, és apakomplexusos
2023. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
@2 Ha meleg lennék akkor vonzódnék is hozzájuk, mert a sima férfiak egyáltalán nem érdekelnek sőt még taszítanak is ha megpróbálnak közeledni. Sose sexeltem még férfival, nem is izgat a gondolta sem. Sokszor volt hogy oda jöttek hozzám, hogy had fogják meg de nem érdekeltek. Szóval ez kizárva. Az apakomplexus meg baromság, nem is értem mi köze ennek. Mint írtam nem mennék oda hozzájuk meg nem izgatnak fel, hanem az izgatott fel ahogy néztek. Ilyen alapon az összes nő leszbikus akinek tetszik ha megnézi egy barátnője.
2023. ápr. 6. 17:51
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Imádom, hogy ha itt leír valaki valamit, akkor mindjárt jön a sok nagyokos megmondóember és bedobozolja a kérdezőt valamelyik kategóriába. Ez van, van egy ilyen kinked, hogy izgat, hogy ha idősebb pasik néznek és felizgulnak rád, de egyébként nem vonzódsz hozzájuk, csak a nőkhöz. Érdekes párosítás, de emiatt ne érezd rosszul magad, inkább találd meg, hogyan tudnál kísérletezni a szexualitásoddal.
2023. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Az bejönne neked ha egy idősebb előtt önkielégítenéd magadat?
2023. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
@4 köszönöm a válaszod
2023. ápr. 6. 18:44
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Önimádó vagy.
2023. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Lehet pusztan dominanciat érzel így.
2023. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Mert élvezed, hogy mást szexuálisan felizgat a meztelen tested látványa. Ha fiatal srácok farka állna fel rád, valószínűleg az is bejönne, de arra kisebb az esély hogy látni fogod, mert ők szégyenlősebbek. :)
2023. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Ez a nudi hol van?
2023. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Anno nálam is így kezdődött a nudi/exchib iránt való érdeklődés 16 évesen egy horvát nudin. Verd ki előttük egyszer! Hidd el, díjazni fogják és meglepődsz majd te is, hogy mennyire izgalmas.
2023. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!