Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem azt sokszor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt sokszor, hogyha egy régi ismerős srácra ráírok, rögtön hátsó szándékot feltételeznek?

Figyelt kérdés

Olyanokról beszélek, akikkel volt korábban akár egy beszélgetés, egy jó szex, de úgy hogy utána azért sokáig beszélgettünk még, csak nem lettünk párok.


Nekem megvan ez a borzasztó tulajdonságom, hogy érdekel, hogy mi van az emberekkel, anélkül, hogy rájuk akarnék mozdulni.



2023. ápr. 8. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem meg van egy olyan borzasztó tulajdonságom, hogy ha valaki a múltból, aki régóta nem keresett, egyszer csak rámír, azt feltételezem, hogy nem szexuális ok nélkül teszi.

Bár passzívként nem utasítom vissza a hátsó szándékot... :)

2023. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi szamit neked régótának? Mondjuk 1 éven túl? :)
2023. ápr. 8. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha pár hónapig nem érdeklődik valaki, hogy mi van velem, utána gyanakszom. :)

1-es voltam.

2023. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem olyan szokott lenni, hogy éppen valamivel foglalkozom,amiről egy adott illető beugrik, vagy pl tanácsot akarok kérni-van rgy ilyen pszichológus ismerősöm. És amikor szükségem volt a tanácsára, ráírtam. Előtte nem beszéltünk vagy fél évet. De van akire csak ráírok, mert random eszembe jut. De tudja rólam, hogy máshol lakom, valszeg úgysem lesz randi. Vagy valakinek a sztorijára reagálok. Az is gyakori még.
2023. ápr. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!