Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek miért nem állnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek miért nem állnak szóba a saját ismerőseikkel sem? Ez a szokás?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy párkeresőkön idegennek nem írnak vissza. Az egy dolog.


Hanem akivel már lefeküdtem, találkoztunk, még ha csak alkalmi szex is volt. Ismerjük már egymást.

Ha ráírok valahol, az normális hogy nem írnak vissza?

Ismerősnek?


Ez milyen viselkedés?

Ismerőst így kezelünk?



2022. okt. 2. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egyszer szexeltetek, még nem leszel az ismerőse. Megvoltál neki, másodszorra már unalmas lennél. Vadászik tovább, keresi az új hús izgalmát. Nem tekint az ismerősének, talán már nem is emlékszik rád, csak egy test voltál a sok közül, erről szól az alkalmi szex. Ne vidd bele a lelked, mert fájni fog.
2022. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalmi szexpartner voltál, akitől nem akar ennél többet, nem akarja a továbbiakban tartani a kapcsolatot. Ez nem az "ismerős" kategória. Az ilyen egyéjszakások esetén heteroknál sincs másképp. Ott is elég soknál kiveri a biztosítékot ha egy ilyen partner utána még írogat neki, megkeresi facebookon meg ilyenek.
2022. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak nálad gond.Ezek csak egy szexet akarnak.Sajnos ez sokszor

nagyot üt.Előbb-utóbb találsz egy normálisat,

2022. okt. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa ha csak szexre mész ,ne várj semmi emberi viselkedést utána se.
2022. okt. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt jó veled a szex,ennyi.
2022. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De jó volt a szex nagyon is, nem azzal volt a baj.



1)-es a lelkem nem vittem bele, érzelmek nincsenek, csak jó lett volna ennél több, valami emberi, főleg ha kulturáltan intéztük nem csak egymásnak esve, előtte dumálgatva stb.


4)-es miért ne várjak? Nem így lenne a normálisabb, emberibb és mint látod nem csak szexre mentem, épp ez az.


Kapcsolatok, és nem feltétlenül párkapcsoalt persze.

2022. okt. 4. 13:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy te mire mentél. Egy akármilyen kapcsolat két emberen múlik, ezért te hiába nem csak a szexre mentél, az csakegy szex volt ha a másik meg arra ment. Csak te többet szerettél volna/képzeltél bele. Ugyanígy ha van akibe én szerelmes vagyok, és kapcsolatot akar de a másiknak ez csak egy barátság akkor annál több nem lesz. Vagy annyi sem, mert lekoptat ha máson erőlködöm.
2022. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Teqiero85 ***** válasza:
19%
Hát elég sok a sz@rházi köcsög
2022. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sokan nem értik. Nem kell beszélgessenek de alap illemet tartsuk már be ha már láttuk egymást ruha nélkül. Egy köszönés vagy ilyesmi belefér és ugyanúgy le lehet zárni a beszélgetést amikor nem akarod folytatni de nem voltál bunkó. Ő erre gondol és tök jogosan.
2022. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Aki hetente több alkalmi partnerrel is szexel, pár hónap után már másból sem állna az élete, mint helló-szia csevegés az "ismerőseivel".

2022. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!