Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy szoktatok kezdeményezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Én halival vagy egy sziával, majd leírom mit keresek/szeretnék és a végén az "érdekelne?"kérdést teszem fel.

Ha visszaír hogy nem, és sok sikert kíván akkor viszonzom és elköszönünk.

Ha pedig igen addig írogatunk ameddig ki nem derül az összes redflag aztán mérlegelünk mi az amit még eltudunk viselni, és ha úgy vagyunk vele hogy oké akkor összehozunk egy talit.



2023. ápr. 17. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

" Szia,érdekes a profilod.Tulajdonképpen pont olyan vagy,akivel szívesen ismerkednék. Mit szólsz ehhez? Nem vagyok pofátlan? Ha nem,akkor örömmel látnám a válaszodat.Ha igen,akkor elnézést,de azért nem baj,hogy tetszett,amit írtál magadról..?! "


Kétszer írtam így, régebben. Egyikből is,másikból is több éves párkapcsolat lett.

Már nem vagyok fent társkeresőkön,pedig nincs párom.Valahogy felhígult a fent levők "szintje".

2023. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Ez nem rossz, ahhoz képest meg sokkal jobb mint az ahogy az exem kezdeményezett nálam:"szia, esetleg egy közös maszti?", aztán 1,5 éves kapcsolat lett belőle😅

2023. ápr. 17. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, neten? Sehogyan sem. Teljesen erzelnezlen dolgoznak tartom. 100 megkeresésből maximum páran válaszolnak és elküldenek a fenébe.
2023. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol ,akkor nem lesz még remény sem:)

A fenébe meg talán azokat küldik,aki nyomul vagy hasonló...

2023. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondtam, neten nem próbálkozom. Normálisan írok és válasz sem jön. Vagy olyan, ami nem fair. Elvárások vannak, de közben meg . . . De hagyjuk is. Az életben lehet bárhol beszélgetni, ismerkedni, és ha úgy érzem, lépni tovább.
2023. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Életben bárhol beszélgetni, ismerkedni?

Na, ha ilyen helyet tudsz,akkor oszd meg velünk is...Főleg ha nem melegbár,vagy szauna.

2023. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Bárhol ahol jársz. Suliban, melóhelyen, buszon, villamoson, boltban. Köszönsz, mosolyogsz, dumálsz. Ha úgy érzed, hogy van másra esély, akkor arra tereled a szót. Tízből egyszer lesz is valami, hidd el. Volt hogy a buszon mellém ült egy fiatal srác és ő kezdett dumálni velem. Kiderült, hogy csajokkal nincs szerencséje, vagyis nem is nagyon akarja őket. Mondtam, hogy ha nem akarja magának, akkor van más módja. Leszálltunk és a váró mögötti területen letoltam a gatyáját, már állt neki és nem kellett sok, el is élvezett a számba. Később is találkoztunk és jár hozzám néha, meg is szokott dugni. Mondta hogy a haverja is jönne valamikor.

Neten meg keresgéljen az, aki oda való!

2023. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes megközelítése ez is a dolgoknak,ahogy a 7-esben olvashattuk.

Bár nem biztos,hogy mindenki ilyenre vágyik:)

Van, aki nem szexet,főleg nem random szexet keres tök idegennel,eldugott helyeken.

2023. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Biztosan olyan is van. Én is hallottam már olyan meséket, hogy valami meleg párkapcsolatot keresett. Majd végül szüzen is halt meg.
2023. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!