Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyen esetben érdemes fenntart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben érdemes fenntartani a barátságot/ismertséget? (lent)

Figyelt kérdés

Grindr-en találkoztunk és ő írt rám.


Jót beszélgettünk, de mondtam neki, hogy nem jön be. Ennek ellenére a szimpátia miatt taliztunk és jót beszélgettünk. Kiderült, hogy az érdeklődésünk stb egyezik. Rendszeresen taliztunk sétálni. Viszont rendszeresen eltűnik pl 1 hónapra. Nem ír, nem reagál az üzenetekre.


Aztán a semmiből feltűnik és érdeklődik mizu. Meg újra találkozunk.


Ez többször lement már ez a ciklus. Nem tudom azt várja-e, hátha megkedvelem. Vagy csak nem talál jobbat (barátkozni) és unalmában ha nincs ló jó a szamár is.


+WhatsApp-on társalgunk, szóval nem a Grindr vagy ilyesmi hibája, hogy eltűnik.



2023. máj. 5. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes folytatni.
Nem.
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul valasz a kerdesedre, csupan egy magvas gondolat ami a temaba vag. Olyan jo, hogy valaki egyaltalan probal meg baratkozni, en mar feladtam. Ez a kozosseg ez ilyen, mint amit leirtal. Nincs lo jo a szamar is, eltunik, vagy visszater - vagy nem, azt erzem, hogy kiszamithatatlanok es megbizhatatlanok az emberek, csak nem ertem miert vagyunk ilyenek egymassal, amikor az egesz tarsadalmi berendezkedes ellenunk zar ossze. Na mindegy, en is voltam igy, lehet hagynod kene mert kihasznal…
2023. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiben árt az neked, ha haverként beszéltek, amikor előkerül?
2023. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es válaszoló véleményét osztom.

Testileg nem jön be, de beszélgetni, barátként tekinteni rá szerintem jó dolog.

2023. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól elvagy vele miért ne maradhatna. Max beszélj vele mikor előkerül hogy ez amikor van miért van...
2023. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, hogy problémás legyen az eltünése. Nyilván éli az életét a haverkodás mellett.
2023. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem 'árt' nekem viszont úgy érzem ez egyfajta kihasználás és nem vagyunk egyenrangú felek. Sosem ghosting-oltam vagy ilyesmi.


Nyilván jó vele barátként beszélgetni, de kérdés, hogy így tényleg barátságról van-e szó. Az én szótáramban ez nem az.

2023. máj. 5. 12:24
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor mi a kérdés? Nálam a barát nem azt jelenti hagy Körülöttem forog az élete. Ki tudja miért nincs ideje, ereje rád is? Megkérdezted már?
2023. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

1. ha érzelmileg zavar, frusztrál, akkor is árt

És ez a lényeg, ha neked kellemetlen érzés, természetesen nem kell fenntartanod a kapcsolatot.

2. ez sehol nem barátság, legfeljebb haverság

2023. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem jön be neked és csak barátok vagytok, akkor miért érdekel, hogy eltűnik egy hónapra? :D
2023. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem azért, mert épp folytatunk egy random beszélgetést egy témáról és csakúgy puff eltűnik?

Miközben azt megelőzően max pár órán belül válaszol, reagál. Új témát vet fel vagy épp folytatja a beszélgetést. Rendszeresen javasol időpontot közös sétára. Érdeklődik hogy vagyok, milyen volt a hétvégém, mit néztem Netflix-en.


Aztán puff. Nincs reakció két hónapig.

De hirtelen berobban és óránként ír, mizu. Menjünk sétálni holnap? Mit néztél tegnap?


Kicsit fura ez így...

2023. máj. 5. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!