Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan építsem le szép lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem le szép lassan ezt a srácot?

Figyelt kérdés

Szomorú, hogy ilyet írok ki, de lehet ez sokkal őszintébb így. Van egy srác, akivel február vége óta randizom, de már vagy 5-6 alkalommal találkoztunk, én minden jelet megadtam, volt hogy séta közben mondtam, hogy üljünk le egy padra, de ő valahogy nem vette a lapot. Ő maradt állva. Aztán egyszer jeleztem, hogy megnézhetnék egy filmet nálam, majd végül moziba mentünk helyette.


Közben ismerkedem egy másik sràccal is, akivel valszeg csak távkapcsolat jöhetne létre, de vele jól kijövünk, jön hozzám látogatóba, júniusban megyünk Olaszországba is egy hétvégére. Ő már kb biztos benne, hogy ebből kapcsolat lesz, én még bizonytalan vagyok, de már elkezdtem érezni valamit eziránt a srác iránt.


A másik srác pedig bár sokkal műveltebb, PHD-ja is van, valahogy elég furán kötődik. Minden este és reggel ír, megkérdezi hogy vagyok, hogy aludtam, de valahogy ez már olyan irritáló. Mert ha tényleg akarna valamit, akkor tett volna konkrétabb lépéseket. De kicsit azt érzem, hogy annyira félénk, hogy kb tőlem várna el mindent, mármint hogy én kezdeményezzek.


Így most jelenleg abbana dilemmában vagyok, hogy van egy műveltebb, itt élő srác, akivel eddig semmi nem volt 5-6 talin kívül míg van egy kevésbé művelt, sokkal jobban kötődő magyar srác, aki szerelmes belém, és ő tesz konkrét lépéseket, viszont ő Pesten van én meg Berlinben.



2023. máj. 16. 10:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Ne játszmázz nőként mondom ez gyökér dolog.

Legyél azzal akivel te akarsz lenni, a másik srácnak meg egyszerűen csak mond meg nem akarsz tőle semmit.

Egyszerre kettőt bolondítani nincs értelme.

2023. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy hülye vagyok,de én biztosan a visszafogott srácot választanám.

Bár hozna egy ilyet a sors,de jó lenne...

2023. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Aki szimpatikusabb.
2023. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A távolság miatt? De ha visszafogott, attól még akarhatna valamit, nem? Most ez jó reggelt meg jó éjt meg hogy aludtál üzenetek nekem borzasztó sablonosnak tűnnek, úgy hogy még csak egy csók sem volt. A történetben én vagyok az uni, ő meg az aktív, így azért picit elvárnám, hogy kezdeményezzen, javasoljon programokat. De akárhányszor taliztunk, mindig én vetettem fel. Nekem kellett kitalálni, hogy mit csináljunk.
2023. máj. 16. 10:36
 5/25 Jani Belucci ***** válasza:
93%
Nem kell szép lassan. Megmondod neki őszintén ugyanezeket, hogy ez neked túl lassú, és hogy 5-6 randi után igazán érthetné már az elég egyértelmű célzásokat, és te így nem látod értelmét a folytatásnak. Én mindenképpen megpróbálnám a pesti fiúval. Ha akar és tudtok is találkozni, tesz azért hogy veled legyen, akkor szerintem ő egyértelműen jobb választás még a távolság ellenére is. Nehogy már a PhD döntse el.
2023. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
A leírás alapján egyértelmű, melyik sráccal érzed jobban magad. Viszont a távkapcsolat meg szerintem túl húzós. 3. fiú nincs? :-) Olyannal viszont semmiképp ne találkozgass többet, aki már elkezdett irritálni!
2023. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Jani Belucci ***** válasza:
73%
#2: A visszafogott és a balf*sz között szakadéknyi különbség van, és az úriember az utóbbi.
2023. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Elmondtad neki ezeket a dolgokat, hogy mi zavar stb... Lehet, hogy neki több idő kell, ismered az ő oldalát? Egyébként meg ha neked ez nem felel meg, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2023. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján én mindkét srácot otthagynám. Egyik messze van, másik pedig lagymatag, keress mást. 😅 Az pedig nonszensz, hogy a PhD-nak egyáltalán jelentőséget tulajdonítasz a történetben.

Mellesleg nekem elég fura, hogy randizol valakivel, közben pedig mással már annyira alakulóban van a dolog, hogy már azon gondolkodsz, hogy működne-e a kapcsolat, de te dolgod. :)

2023. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

6) haverként teljesen oké, mert tudok vele olyan témákról beszélni, amik engem érdekelnek, viszont kevés emberrel tudom megbeszélni. De úgy érzem ez önmagában kevés nekem. Mert ha intimebb témákra kerül sor, érzem rajta hogy feszélyezve van, mintha gáznak tartaná kiejteni a szex szót és inkább csak körülírja. Azért nekem akivel volt valami komolyabb, ott legkésőbb a harmadik randin elcsattant a csók.


Őszintént azt sem tudom, hogy ő mit akarhat.

2023. máj. 16. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!