Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen jelei vannak,ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaydoctor23 kérdése:

Milyen jelei vannak,ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
Pl a mutatóújjon gyűrű, szines ruhák stb?

2023. máj. 22. 11:42
1 2
 11/15 Endura ***** válasza:
88%
A heterok pedig csak fekete fehér vagy szürke ruhában járnak?Ja,hogy ezek is színek?
2023. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán vannak jelek, amik alapján elsőre ezt meg tudnád ítélni. Még nekünk melegeknek is nehéz néha valakiről eldönteni, hogy mi a helyzet vele. Persze, vannak látványos kivételek, akik nagyon affektálnak, úgy gesztikulálnak, esetleg olyan ruhákat hordanak, de az a melegeken belül is egy kisebb rész. Pl. rólam sem mondanád meg, ha látnál, hogy az vagyok. Gyűrűm van, de egyszerű fehérarany és a gyűrűsujjamon hordom, azon kívül egy okosóra, meg egy egyszerű fekete karkötő. Színes ruhák? Háát, nem annyira, inkább fekete, esetleg sötétkék, vagy fehér.
2023. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem igaz, hogy nincsenek jelek. Megszámolni nem tudom, hányszor volt velem olyan, hogy valakiről megmondtam helyesen. Emlékszem, egyetemen egy srácnak már három éves kapcsolata volt csajjal, amikor nekem gyanús volt (pedig heterós külső meg minden). Hát grindr-en csak nem rám írt véletlen...

Létezik a gayradar jelenség. Lehet tagadni és azzal jönni, hogy á dehogy, meg ők is ugyanolyan férfiak, de ezt én azzal cáfolnám, hogy kb 90% feletti találati arányban megmondom másról, meleg-e. Ha hibázom, akkor évekkel később derül ki, hogy még sem.:) És amúgy logikus is: társkereső előtt évszázadokon át meg kellett a melegeknek egymásról mondaniuk úgy, hogy a társadalom nem tudhatta meg. Vannak a melegeknek olyan vonásai, amiből egymást felismerik.

2023. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg magad...

Legközelebb legalább rejtsd el a neved.

2023. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!
2023. máj. 26. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!