Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kéne közelednem felé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne közelednem felé?

Figyelt kérdés
Annyi a sztori,hogy nagyon tetszik egy srác, és kb másfél hónap múlva egy hetet együtt zarándokolunk, és szeretném jobban megismerni. Nem vagyunk rosszban most sem egyébként, bár nemigen beszélünk. A kezdő témának már van is ötletem, tavaly, szintén ebben a táborban ugyanis mondta,hogy szeretne edzeni, és izmosodni. Szedett is magára egy keveset, de nem egy kolosszus, elég vékony alkat. Jó lenne kezdésnek ez az edzős téma? Természetesen dicsérném az izmait. Hogyan kéne felhoznom neki,hogy tetszik? Még soha senkinek nem mondtam el,hogy tetszenek a srácok

2023. máj. 29. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Vagy a kereszténység, vagy a melegedés. A 2 együtt nem megy.
2023. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok keresztény, azért zarándokolok, mert nagyon szeretek túrázni
2023. máj. 29. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Az más. Akkor már csak azt kell kideríteni, a kiszemelt miért megy.

Ha ő is csak turista, akkor hajrá.

2023. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
A másik srác egyáltalán vonzódik a férfiakhoz? Gondolom nem, így jobb lenne túltenni magad rajta.
2023. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges olyasmit dicsérni rajta, ami nem igaz, ezt a másik rögtön felfogja, hogy csak "udvarolni" akarsz neki. Nem kell semmit sem mondani arról, hogy tetszik, egyszerűen csak beszélgetni kell. Ha együtt zarándokoltok, akkor biztos egymás mellett is mentek többször. Ilyenkor mondd, hogy de jó, hogy megint itt vagy/itt van mellettem, már hiányoltam. Ennyi elég, nem kell dicsérni a nem létező izmait. És majd kiderül a beszélgetésből, hogy egymásra tudtok-e hangolódni.
2023. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!