Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fogadást vesztettem emiatt le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadást vesztettem emiatt le kellene szopnom egy pasit, emiatt meleg leszek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem egy fogadást, aminek az volt a tétje, hogy aki veszít, le kell szopjon egy pasit. Szerintetek ettől meleg leszek? Nem nagyon tudnék alóla kibújni szerintem.Vagy szerintetek ne tegyem meg? Illetve nem is tudom hol találnék olyat akivel csinálnám :( 22/F

2023. jún. 3. 16:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a gyerek
2023. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy tűnik! Kamu a fogadással együtt!
2023. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha én veszítenék el egy fogadást, ahol az a tét, hogy a vesztesnek le kell szopni egy pasit, én ott helyben leszopnám a győztes félt. Nem azon agyalnék, hogy akkor meleg leszek, vagy nem, ha megteszem. Biszexnek biztos, hogy biszex vagy, ha belementél egy ilyen fogadásba. Gondolom, a másik fél, akivel fogadtál, szintén pasi, és könnyen lehet, hogy pont azért fogadott veled abban, hogy a vesztesnek le kell szopnia egy férfit, mert azt remélte, hogy ott helyben leszopod.

2023. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

... és ezt 27 évesen.

Tiniként is ultragáznak tartottam az ilyen degenerált fogadásosdit, főleg, hogy a szexualitás jobb esetben két ember legbensőségesebb dolga, de hogy 27 évesen ezen a szinten legyél?

Ha meg meg akarod tenni, akkor meg basszus, legalább magaddal szemben legyél őszinte!

2023. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, félrenéztem, azt hittem, 27 vagy.

Mindegy, 22 évesen sem sokkal nívósabb dolog ez.

2023. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
ebben én is benne lennék, 22f
2023. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!