Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ernyedten mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ernyedten mi számít szép faroknak? Melyik típus a szebb, a fitymával fedett makk vagy a csupasz makk? Ernyedten hány cm-től számít nagynak? Kinek milyen?

Figyelt kérdés
Nekem ernyedten 11-14 cm között szokott lenni, és a fitymám hátrahúzva van.

2023. júl. 10. 14:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém lankadtan 8 centis! Amikor kőkemény, akkor pedig 18×4,5 centisre duzzad meg!
jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém lankadtan kb. 7-8 cm, ha áll akkor 24 körül. Fityma van de nekem rövid, a borotváltat tartom szépnek ami nagyon fehér és hosszú hosszú a fityma, de ha áll akkor a makk hegye kilóg.
márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Junior vízilabdás vagyok, és van a felnőttek közt egy benga nagy fiatal haverom, akinek húspénisze van, ami lankadtan is majdnem 18 centis, és vastag.

Néhány alkalommal már a zuhany alatt is láttam álló f.sszal, és akkor kb. 24-25 centis, de rohadt vastag és baromi nagy a makkja.

Az enyém csak 18-19 centi körül van ha áll, de az enyém is szép vastag.

máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%
Vizipólósoknak mindig szép hosszu és nagy makkú szokott lenni :-) !
máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24

Ezt én is meg tudom erősíteni, mert én is vízilabdás vagyok, és minden nap látom a srácokét mindenhogy. Edzés vagy meccs után jó levenni a szűk gatyát, és akkor a legtöbb srácnál "elszabadulnak az indulatok" :D Nem ritkaság a 20 centin felüli méretek :))

máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, igeeen ! Szépek !
máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vízilabdás lettem?

A foci öltözőben ritkábban van ilyen látvány, és csak egy-két nagyot láttam eddig.

máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!