Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez komoly szándék lehet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly szándék lehet, vagy csak szórakozás, esetleg tesztelés?

Figyelt kérdés

Azt hiszem meleg vagyok, viszont még nincs semmi tapasztalatom más fiúval. Van egy haverom, jóban vagyunk, gyakran alszunk egymásnál, de soha semmi szexuális dolog nem történt. Még csak meztelenül sem láttuk egymást az évek alatt. Nem közeledtem hozzá szexuálisan, mert nem hittem, hogy ő is a fiúkhoz vonzódhat. Szerintem nem adtam jelét (legalábbis szándékosan) hogy vele fantáziálok dolgokat.

Tegnap megint nála aludtam. A lefekvés előtt megjegyezte, mi lenne, ha együtt fürdenénk? Régi vágyam volt meztelenül látni, így azt feleltem, jó ötlet és örömmel benne vagyok. Azt hiszem nagyon meglátszott rajtam a lelkesedés, de csak annyit szólt, hogy vegyük le az alsónadrágot. Szerintem az is meglátszott rajtam, hogy mennyire tetszik meztelenül. Zuhanyozás közben nem értünk egymáshoz, de egész idő alatt leplezetlenül bámultuk a másikat. Ő is engem. Olyan érzésem lett, mintha én is tetszenék neki meztelenül. Végül mindkettőnknek felállt, és egyértelmű volt, hogy egymásra izgultunk fel. A merevedésemre mutatva megkérdezte, "mi az, tetszik a farkam? Igent mondtam, mert értelmetlen volt tagadni a nyilvánvalót, és visszakérdeztem ugyanezt az ő merevedésére mutatva. Azt felelte, szép farkam van és neki is tetszik az enyém. Aztán zavarba jött (én is) és nem akart beszélni tovább a témáról. Megjegyeztem, hogy a következő alvásnál is fürödhetnénk együtt. Azt válaszolta, benne van, de most már hagyjuk a témát. A zuhanyzás végeztével felöltöztünk. Sajnos csak ennyi volt.

Szerintetek komolyak a szándékai? Vagy megsejtette, hogy tetszik nekem és így tesztel? Miért kezdeményezte a közös fürdést? Miért jött zavarba a saját "kínos" kérdésére adott saját válaszától? Bepróbálkozzak? Mivel? Mennyire rizikós? Pár nap múlva ő jön hozzám aludni...



#pénisz #merevedés #meztelenkedés #közös zuhanyzás #meztelen fiú #meztelen zuhanyzás
2023. aug. 4. 09:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mind a kettőtök fél, pedig nyugodtan tovább mehetnétek. Nem beszélni kell róla, hanem csinálni, a következő fürdésnél ha állni fog neki, fogj rá !
2023. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ő sem biztos abban, mit akar, a fiúkhoz vonzódik-e egyáltalán, vagy csak kipróbálná, mert nyilván hajlik rá. Majd alakul.
2023. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Hány évesek vagytok?
2023. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
A ráfogás előtt azért olvasgass olyan sztorikat (pl. itt), hogy reagálnak a helyzetre a kielégülés után, akik még nem fogadták el magukat. Ez látszik ezen a srácon is.
2023. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Benne van a dologban az is

Hogy semmi szex nem érdekli

Csak kíváncsi volt milyen a farkad.

Van akinek zuhanyzás közben egyébként is merevedése van, nem ritka,főleg fiatal korban.


Nagy valószinűséggel ha csináltok is valamit, utána véget ér a barátság, az pedig többet ér egy szexnél a meleg világban a kapcsolatnál is.

2023. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Milyen komoly szándékot vársz tőle? Nem hiszem ezek alapján, hogy veled akarna járni, de abban valószínűleg benne lenne, hogy ezt azt kipróbáljatok.
2023. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A komoly szándék alatt azt értem, hogy megtegyünk mindenféle dolgot. Lehetőleg sokszor. Hogy benne van-e ilyesmikben.
2023. aug. 4. 20:01
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
Hat ha mar zuhanyozni akart veled akkor ra se kellett hogy nezzen a farkadra egybol tudhatnad hogy homar
2023. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha vele nem jön össze és nem zavar, hogy én is kezdő vagyok írj rám kérlek.
2023. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb, ha jön hozzád és zuhanyoztok és esetleg megint felállna mindkettőtöknek, én szerintem "véletlenül" hozzáérinteném a farkam vagy az ő farkához vagy valahol a testéhez épp csak egy kicsit, aztán egy gyors "úúú, bocsánat"-ot mondva lesném, hogy hogyan reagál...


Meg megkérdezném, hogy miért akart múltkor együtt zuhanyozni velem...

(de ezt csak akkor, ha úgy alakul a beszélgetés, én úgy alakítanám)


Azt meg teljesen megértem, hogy elhallgatott múltkor. Gyakorlatilag ő tette meg az első puhatolózó lépéseket. Bevállalta, hogy zuhanyozni invitál. Bátor volt. Szerintem nagyon sokat és régóta agyalt rajta, hogyan kérdezze meg tőled.


De ennél többet nem akart. Túl sok lett volna neki és ezután lehet el is szégyellte magát vagy megzavarodott egy kissé. Főleg, ha még sose tett meg ilyen lépést más fiú felé. Sokat vívhat magával. Ahogy te is itt a fórum segítségét kéred, ő is agyalhat és őrlődhet. Ne akard túlzottan elsietni, viszont adjál bátorító jeleket.


Szorítok nektek! :) Írd meg a fejleményeket ;)

Szerintem az jó bepróbálkozás lenne részedről, ha most te invitálnád zuhanyozni nálatok. Nem túl nyomulós, de jelzés értékű. Én ezt tenném! Második alkalommal már kisebb lenne a stresz is, az első volt a jégtörés. Az a legnehezebb. (hány évesek vagytok amúgy?)

2023. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!