Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez komoly szándék lehet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly szándék lehet, vagy csak szórakozás, esetleg tesztelés?

Figyelt kérdés

Azt hiszem meleg vagyok, viszont még nincs semmi tapasztalatom más fiúval. Van egy haverom, jóban vagyunk, gyakran alszunk egymásnál, de soha semmi szexuális dolog nem történt. Még csak meztelenül sem láttuk egymást az évek alatt. Nem közeledtem hozzá szexuálisan, mert nem hittem, hogy ő is a fiúkhoz vonzódhat. Szerintem nem adtam jelét (legalábbis szándékosan) hogy vele fantáziálok dolgokat.

Tegnap megint nála aludtam. A lefekvés előtt megjegyezte, mi lenne, ha együtt fürdenénk? Régi vágyam volt meztelenül látni, így azt feleltem, jó ötlet és örömmel benne vagyok. Azt hiszem nagyon meglátszott rajtam a lelkesedés, de csak annyit szólt, hogy vegyük le az alsónadrágot. Szerintem az is meglátszott rajtam, hogy mennyire tetszik meztelenül. Zuhanyozás közben nem értünk egymáshoz, de egész idő alatt leplezetlenül bámultuk a másikat. Ő is engem. Olyan érzésem lett, mintha én is tetszenék neki meztelenül. Végül mindkettőnknek felállt, és egyértelmű volt, hogy egymásra izgultunk fel. A merevedésemre mutatva megkérdezte, "mi az, tetszik a farkam? Igent mondtam, mert értelmetlen volt tagadni a nyilvánvalót, és visszakérdeztem ugyanezt az ő merevedésére mutatva. Azt felelte, szép farkam van és neki is tetszik az enyém. Aztán zavarba jött (én is) és nem akart beszélni tovább a témáról. Megjegyeztem, hogy a következő alvásnál is fürödhetnénk együtt. Azt válaszolta, benne van, de most már hagyjuk a témát. A zuhanyzás végeztével felöltöztünk. Sajnos csak ennyi volt.

Szerintetek komolyak a szándékai? Vagy megsejtette, hogy tetszik nekem és így tesztel? Miért kezdeményezte a közös fürdést? Miért jött zavarba a saját "kínos" kérdésére adott saját válaszától? Bepróbálkozzak? Mivel? Mennyire rizikós? Pár nap múlva ő jön hozzám aludni...



#pénisz #merevedés #meztelenkedés #közös zuhanyzás #meztelen fiú #meztelen zuhanyzás
2023. aug. 4. 09:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%
Csak az lesz a szar ha mindketten aktivak vagytok es meg akarjatok dugni egymast 🤣🤣🤣
2023. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg azt is javasolhatnád, hogy a zuhanyzás után már ne vegyétek fel a gatyátokat. Aludjatok meztelenül.


Vagy tettethetnéd, hogy kis naív, tapasztalatlan vagy, és kérhetnéd, had fogd meg neki, mert a sajátodon kívül még nem fogtál más farkat. Természetesen dícsérd, és engedd, hogy Ő is fogja meg a tiédet!

Aztán majd alakul a dolog szépen, mert azt gondolom, hogy nem szórakozás, tesztelés volt az az eset köztetek!

2023. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
Én is azt ajánlom mint az előttem lévő.
2023. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na lett valami fejlemény a múltkori óta? :)

Ne hagyj minket így tájékozatlanul. Sok ember szurkol nektek, hogy jól alakuljanak a dolgok! :)

2023. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kisult valami jo?
dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szó szerint, igen:)
dec. 28. 12:18
 17/26 anonim ***** válasza:
Elsült :-)
dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Komoly vagy csak alkalmi?
dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom. Konkrétan nem járunk, de sokkal bizalmasabb lett a kapcsolatunk. Most már nem vagyunk haverok, inkább barátok, de a közös "programjaink" nagyrészt csak szexuálisak. Már lefeküdtünk, egymással vesztettük el, de az orálozást jobban szeretjük. Ez lényegében napi program. Nem tudom, ez komolynak számít-e? Kifelé viszont nem vállalunk semmit, de a szüleink valószínű rájöttek, legalábbis erősen sejtik, mert volt több kínos óvatlanságunk. Szerencsére csak puhatolóznak, és elfogadják a kitérő válaszainkat.
dec. 28. 14:10
 20/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem dugtatok seggbe egymast akkor még szuzek vagytok csak szolok
dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!