Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez komoly szándék lehet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly szándék lehet, vagy csak szórakozás, esetleg tesztelés?

Figyelt kérdés

Azt hiszem meleg vagyok, viszont még nincs semmi tapasztalatom más fiúval. Van egy haverom, jóban vagyunk, gyakran alszunk egymásnál, de soha semmi szexuális dolog nem történt. Még csak meztelenül sem láttuk egymást az évek alatt. Nem közeledtem hozzá szexuálisan, mert nem hittem, hogy ő is a fiúkhoz vonzódhat. Szerintem nem adtam jelét (legalábbis szándékosan) hogy vele fantáziálok dolgokat.

Tegnap megint nála aludtam. A lefekvés előtt megjegyezte, mi lenne, ha együtt fürdenénk? Régi vágyam volt meztelenül látni, így azt feleltem, jó ötlet és örömmel benne vagyok. Azt hiszem nagyon meglátszott rajtam a lelkesedés, de csak annyit szólt, hogy vegyük le az alsónadrágot. Szerintem az is meglátszott rajtam, hogy mennyire tetszik meztelenül. Zuhanyozás közben nem értünk egymáshoz, de egész idő alatt leplezetlenül bámultuk a másikat. Ő is engem. Olyan érzésem lett, mintha én is tetszenék neki meztelenül. Végül mindkettőnknek felállt, és egyértelmű volt, hogy egymásra izgultunk fel. A merevedésemre mutatva megkérdezte, "mi az, tetszik a farkam? Igent mondtam, mert értelmetlen volt tagadni a nyilvánvalót, és visszakérdeztem ugyanezt az ő merevedésére mutatva. Azt felelte, szép farkam van és neki is tetszik az enyém. Aztán zavarba jött (én is) és nem akart beszélni tovább a témáról. Megjegyeztem, hogy a következő alvásnál is fürödhetnénk együtt. Azt válaszolta, benne van, de most már hagyjuk a témát. A zuhanyzás végeztével felöltöztünk. Sajnos csak ennyi volt.

Szerintetek komolyak a szándékai? Vagy megsejtette, hogy tetszik nekem és így tesztel? Miért kezdeményezte a közös fürdést? Miért jött zavarba a saját "kínos" kérdésére adott saját válaszától? Bepróbálkozzak? Mivel? Mennyire rizikós? Pár nap múlva ő jön hozzám aludni...



#pénisz #merevedés #meztelenkedés #közös zuhanyzás #meztelen fiú #meztelen zuhanyzás
2023. aug. 4. 09:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Lefeküdtek egymással 20-as. Írta, hogy egymással veszítették el.


Kérdező, milyen kínos óvatlanságot csináltatok?

Milyen a légkör a szülőkkel így?

Én sem vállalom fel kifelé semennyire.

dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Egyikünknél rájöttek, hogy rendszeresen kettesben meztelenkedünk a szobában, aztán valószínűleg tovább gondolták. A másikunknál meg lebuktunk, hogy kettesben zuhanyozunk a fürdőkádban. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy bár épp szappanoztuk egymást, de legalább nem az intim testrészeket. Ám sajnos mindkettőnknek full merevedése volt. Szóval elég egyértelmű szitu volt. Ezután sokkal jobban vigyáztunk, onnantól ők is mindig kopogtak, de nem tudtuk, hogy szemmel vagyunk tartva, hogy a szülök infót cserélnek, és kifigyelik, hogy ez nálunk rendszeres.

Elkövettük a hibát, hogy az egyik ágyat érintetlenül hagytuk, így reggel rájöttek hogy közös ágyban töltöttük az éjszakát.


A légkör nem változott, olyan mint volt. Nem volt leszidás, se tiltás, se beszólás. Csak puhatolózó kérdések a közös zuhanyzásról, az egymást fürdetésről, a meztelenkedésről. Meg az a szöveg, hogy nagyon szeretnek és nyugodtan elmondhatok bármit. Ebből gondoljuk, rájöttek, hogy csinálunk ezt+azt. De nem erőltetik a témát, időnként felhozzák, és elfogadják ha nem akarunk beszélni róla. Már eszünkbe jutott, hogy akár vallomást is tehetnénk, de még nincs bátorság.

dec. 29. 17:11
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
Hat igen azt nehez bevallani ha megfarkaltátok egymast
dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod. Szerintem a szüleitek tudják, csak nem akarják erőltetni. Rátok várnak.

Úgy érzem jelezték felétek, hogy ők készen állnak, ha ti is.

Sok sikert.

Rendes szüleitek vannak. Én is örülnék, ha ezt az elfogadást érzékeltetnék velem. Talán könnyebb lenne. Bátorságom nekem sincs még. Nem is tudom mikor lesz...

dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Korotok mennyi?
dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lanyokkal nem is ismerkedtek?
dec. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!