Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit várjak ha nyilvánosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak ha nyilvánosan coming outolok?

Figyelt kérdés
Nem akarom többet titkolni és teljesen ki vagyok békülve a szexualitásommal. Csak nem tudom mit várjak ha mindenki tudni fog róla. Az emberek többsége akit ismerek megfogja tudni vagy a coming outombol vagy pletykákból. És szerintem sok reakcióval fogok találkozni. De mit várhatok pontosabban? Mik voltak a ti tapasztalataitok?

2023. aug. 18. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Senkit sem érdekel rajtad kívül.
2023. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Egyre nagyobb divat lett, csak sokan átesnek a ló túloldalára.

Hirdetik boldog boldogtalannak, olyanoknak akiknek semmi közük hozzá.

Nálunk a munkahelyen egy srác mindenkinek elmondta hogy buza.

Minden kollégám csak lesett, olyan mintha mindenkinek elmondanàm hogy heteró vagyok és a testes szőkeket kedvelem.


Az oké ha elmindod a szüleidnek, legközelebbi barátoknak. De ne kürtöld világgá.

2023. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

A lőtéri kutyát sem érdekli.

RSCastel

2023. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmi jót ne várj.
2023. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azért akarom nyolavanosan felvállalni, hogy "hirdessem"magam hanem, hogy ne legyen, akkora nagy meglepetés. Sokszor meg kapom a kérdést "van barátnőd?" "Miért nincs?" Nem akarom, hogy nagyon nagy dolog legyen belőle. Instagramra szerettem volna sztoriba kitenni. Ami csak 24 órás és ezt sem úgy, hogy csak kiíróm hanem egy rövid saját szöveget írtam amibe bele írom, hogy a párom férfi nemű. De alapból a kis szöveg lényege nem azon van, hogy meleg vagyok hanem az is benne van. És nem rögtön elején szóval csak a legközelebbi család, barátok és kollégák (akik valamilyen szinten barátok is) és nem biztos, hogy mindenki el fogja olvasni az egészet. De így vagy úgy meg fogja tudni a legtöbb ember, vagy abból amit kiteszek vagy pletykábol. Alapból nem nagy akarok erről beszélni magam minden egyes emberrel es így komfortosabb számomra. És miután ki teszem utána már, ha valaki meg kérdi miért nincs barátnőm, akkor elmondom az igazat.
2023. aug. 18. 21:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Hiába írjatok, hogy nem érdekel senkit. Ez nem igaz, vagy milliószor meg kapom a kérdést, hogy van e barátnőm. Ha nem lenne erre kíváncsi senki, akkor nem kérdeznének a szerelmi életemről ilyen mindennapi módon.
2023. aug. 18. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nyíltan meleg vagyok, előtte nagyon durván titkoltam. Életem egyik legjobb döntése volt felvállalni, annak ellenére, hogy többen is elfordultak tőlem emiatt. Nem érdekel. Megfizethetetlen az érzés, hogy szabadon vehetek levegőt, és nem kell megjátszanom magam és kínosan hallgatnom, ha olyan téma/kérdés vetődik fel. A fontosabb ismerőseim tőlem tudják, és azt mondtam nekik, hogy nem érdekel, ki tudja meg, ezért elég sokan tudnak róla. Őszintén, rettegtem, hogy ennek milyen következménye lesz. És volt negatív is, de magasan túlszárnyalták a pozitív változások. Én csak bátorítani tudlak rá, hogy tedd meg.


22/p

2023. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért is publikusan akartam ezt kezelni mert a unokatesóm szintén meleg, de a családban nyílt titoként van kezelve és amíg nem beszélünk róla addig ez a tény nem létezik. És én nem akarok ilyen módon élni szabadságot szeretnék.


#7 köszönöm a választ!


Ha még lenne valaki aki szintén nyíltan meleg, akkor légyszi írjon.

2023. aug. 18. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ellentmondásban vagy: elfogadtad a szexualitasod, de aggaszt hogy mások mit fognak gondolni. Nem komám, nem fogadtad el magad. Majd akkor fogod elfogadni, ha magasról teszel mások véleményére, mert ez a te szexualitasod, a te életed, nem pedig másoké.
2023. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
A 36-os buszt
2023. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!