Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit várjak ha nyilvánosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak ha nyilvánosan coming outolok?

Figyelt kérdés
Nem akarom többet titkolni és teljesen ki vagyok békülve a szexualitásommal. Csak nem tudom mit várjak ha mindenki tudni fog róla. Az emberek többsége akit ismerek megfogja tudni vagy a coming outombol vagy pletykákból. És szerintem sok reakcióval fogok találkozni. De mit várhatok pontosabban? Mik voltak a ti tapasztalataitok?

2023. aug. 18. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetero nőként írom. Egyre elfogadottabb dolog. Csak a lényeg, hogy természetes legyél. Ne told túl. És ne is kezd el "hírdetni" nagy nyilvánossággal. Inkább ha szóba kerül valakivel a párkapcsolat, akkor beszélj nyíltan. Tehát ha nincs terítéken semmi kapcsolódó téma, ne mond, de ha van, akkor meg beszélj nyíltan.
2023. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen a személyiséged. Én mindenkinek javaslom a coming outot, mert nekem iszonyat jó volt, szinte újjászülettem tőle.
2023. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt felesleges, más se coming outol azzal hogy hetero igazából csak ha rákérdeznek nem titkolod és ennyi. Szerintem ez az egész coming out túl van reagálva nem kell ráfeszülni és senkinek semmi köze hozzá, kivéve akit tényleg úgy gondolod hogy megérdemli hogy tudjon róla. Ez a tömeges coming out szerintem butaság. Ez a véleményem róla, csak hogy tudjad én pl transznő vagyok és aki számított és bíztam benne csak neki mondtam el és nem ért miatta negatív következménye.. aki meg nem számít az meg úgy is meglátja.. nálam jelen esetben a nőiesség felé a változásokat.. annyi csak hogy nem titkolom, ha valaki kérdez elmondom és ennyi - és így nem is gyűjtesz be magadról nyilvánosan látható megosztó reakciókat, van a mondás "aki k.vának áll ne csodálkozzon hogy.." ^^

sok sikert <3

máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!