Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mennyire szégyelltéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mennyire szégyelltétek nézni tiniként mások farkát a zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
Vagy öltözőben? Akinek húsfasza volt, azt megnéztétek? Szégyelltétek hogy nézitek, hátha más meglátja, és ciki miatta titeket?

2023. aug. 27. 20:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Én egyáltalán nem szégyellem nézni
2023. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én mai napig nem szégyenlem nézni🤭
2023. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben nagyon szemérmesen lestem oda, most kicsit jobban merek, főleg ha a másik is olyan, hogy szintén nézi.
2023. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Én a másik oldal vagyok. Imádom illegetni magam és mutogatni a testem zuhanyzás közben. Nem vagyok izmos, de úgy vagyok vele hogy ha megmutatom magam akkor pár embernek biztos tetszik majd a látvány :)
2023. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szégyelltem és az sem zavart,ha az enyémet nézik. (bi)
2023. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Engem mindenki megnéz a nem mindennapi test-, és hímtagméretem miatt.

Én is megnézem a jó testű és férfias srácokat/férfiakat.

2023. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#6

Mekkorák azok a méretek? Volt olyan, amikor valaki szóvá tette?

2023. aug. 28. 15:07
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyelltem és nem szégyellem, de azért nem bámulom feltűnően, viszont ha már láthatom, megnézem. 😊
2023. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%

#6

Már 18 évesen 80 kiló izom volt rajtam a 189cm magasságomhoz, és most 27 évesen már 93-95kg között mozgok, szóval látványos.

És bár vannak, de nem sokan akik szintén ilyen nagyra nőttek, és szép és arányos testalkatúak, kidolgozott testtekkel.

Az intim méretem már máshol leírtam, de azóta megbántam, mert sokan rámragadtak privátban, ezért már nem írom le többé.

Igazából nincs olyan nap, amikor legalább egyvalaki ne dicsérné meg a testem látványát, negatív beszólásokat még soha nem kaptam.

De az is lehet csak azért nem, mert félnek egy maflástól. Nem tudom...

2023. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Mennyire szereted, ha megbámulnak? Ha megdicsérik akár az izmaid, akár az intim méreted?

Ha gondolod, leírhatod privátban, engem érdekel

2023. aug. 28. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!