Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mennyire szégyelltéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mennyire szégyelltétek nézni tiniként mások farkát a zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
Vagy öltözőben? Akinek húsfasza volt, azt megnéztétek? Szégyelltétek hogy nézitek, hátha más meglátja, és ciki miatta titeket?

2023. aug. 27. 20:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

#10

Őszintén? Most már élvezem a szemeket a testemen, és a dicséreteken is mosolygok és megköszönöm, de volt egy olyan időszak, amikor kifejezetten zavart az is ha néztek, és ha valaki mondott egy "hűha" szót egy vigyor kíséretében.

Aztán egy nap egyetlen srác attitűdje megváltoztatta az addigi visszafogottságom, és rövidesen eltűntek a gátlásaim.

2023. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

#11

Miért zavart, ha néztek?

Hogyan oldódtál fel?

2023. aug. 28. 20:19
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

#12

Mert mindenkié kisebb volt az enyémtől, és sokat sutyorásztak a fiúk másoknak is a suliban rólam.

Akkor még nem éreztem, hogy erre inkább büszkének kellene lennem, úgy éreztem, hogy "kilógok" a sorból.


Az egyik nap sokan voltunk, és sokat kellett volna várni a zuhanyzásra, ezért átmentem a felnőtt öltözőbe zuhanyozni.

Ott volt két izomhegy és álló f@sszal zuhanyoztak. Egyik sem volt kisméretű, 18-20 között voltak, és zuhanyzás közben a kalndjaikról beszélgettek röhögve, és engem egy ideig nem is akartak észrevenni.

2023. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem az osztálytársaim sokszor megnéznek zuhanyzásnál/öltözőben de eléggé izgató nekem :D
2023. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#14

Neked mekkora? Ha egy osztálytársad le akarná szopni, belemennél? Vagy egy közös verésbe?

2023. aug. 29. 15:59
 16/36 A kérdező kommentje:

#13

A lányok is tudtak a méretedről? Sokat szexeltél gimis korodban?

2023. aug. 29. 16:01
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#16

Természetesen, egy suliban mindig futótűzként terjednek a "hírek", így inkább az a kérdés, hogy ki nem tudta?

Igen, a gimiben és az egyetemen is szinte minden napra volt szex, és ráadásul a gimiben és az egyetemen is koleszos voltam, úgyhogy nagy volt a merítés.

2023. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#17

Minden lányon végigmentél?

Voltál idősebbekkel is?

2023. aug. 29. 17:37
 19/36 anonim ***** válasza:
68%

#18

Az erős túlzás, hogy minden lányon végigmentem volna, hiszen a legtöbbnek túl nagy a méretem, márcsak ezért sem történhetett így.

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy voltak lányok akikkel "kompatibilis" voltam, és azokkal rendszeresen szexeltem, és közben ha jöttek újak, akkor bővült "a kör"...😉

2023. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#19

Mit jelent a "túl nagy"? Nem ment be?

2023. aug. 29. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!