Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mennyire szégyelltéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mennyire szégyelltétek nézni tiniként mások farkát a zuhanyzóban?

Figyelt kérdés
Vagy öltözőben? Akinek húsfasza volt, azt megnéztétek? Szégyelltétek hogy nézitek, hátha más meglátja, és ciki miatta titeket?

2023. aug. 27. 20:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%
Igen. A "túl nagy" azt jelenti, hogy vagy nem is ment be még hosszas előkészítés után sem, vagy ha mégis bement, akkor nem élvezte a partner (és így én sem).
2023. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#21

Voltak azért jó nők, akiknek befértél?

Nálad magasabb lánnyal szexeltél?

Ki volt a legizmosabb partnered?

2023. aug. 29. 20:31
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

#22

Hogyne lettek volna! És olyan is volt, aki rendszeresen járt "gyakorolni", és egy idő után már élvezte.

Én 189cm magas vagyok, még a környéken sem láttam akkoriban magasabb csajokat, csak kosármeccseken 😁

Hogy ki volt a legizmosabb partnerem? Név nélkül: egy szegedi srác, aki vizilabdás volt, és az ÁJK-ra járt, ismert (és nagyon sármos) ügyvéd lett belőle.

2023. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

#23

A kosarasokkal sem volt semmi?

Hány csajnak vetted el a szüzességét?

Biszex vagy? Sokszor voltál pasival?

2023. aug. 29. 20:52
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szégyenlem nézni. És szeretem nézni mások farkait. Főleg úgy, hogy a lankadt farkak tetszenek a legjobban.

24 éves srác vagyok.

2023. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
68%

#24

Volt néhány kosaras és kézis csaj is, de még olyan is aki atletizált.

Szűz csajokkal sosem foglalkoztam, csak olyanokkal akikről már tudtam a nagyobb méretű haverjaimtól, hogy be voltak járatva. Még azok között is sokan voltak akiknek nagy voltam, és a szüzek egy életre megutálták volna a szexet a férfiakkal, ha én lettem volna nekik az első az én méretemmel.

Igen, bi srác vagyok, és legalább annyi srác/férfi volt/van az életemben, mint lány/nő, de nem szoktam számolni, mint az a srác, akinek állítólag több mint 1300 partnere volt...🙃

2023. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#26

Ki volt a legizmosabb csaj partnered?

Voltál nálad izmosabb/nagyobb szerszámú sráccal? Aktív vagy, vagy passzív?

A mai napig foglalkozol tinikkel?

2023. aug. 30. 09:34
 28/36 A kérdező kommentje:

#26

Hány szüzet utasítottál vissza? Tényleg soha egyél sem voltál?

2023. aug. 30. 09:54
 29/36 anonim ***** válasza:
52%
Priviben a részleteket...😀
2023. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Igen, ezt azelőtt írtam, mielőtt láttam, hogy válaszoltál :D
2023. aug. 30. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!