Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív férfiak szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív férfiak szoktak foglalkozni a passzív partnerük farkával/tökeivel, vagy kizárólag a feneke érdekes számukra?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 15:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Én bi aktív vagyok viszont nem dugok. Így csak orálozhat nekem. (Ez jön be)

Viszont cserébe szívesen kiverem a farkát és ha igényli újjazom is.

2023. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Kinek mi. Én csak dugok és szopatok. A másik farkához hozzá sem érek.
2023. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Én fogdosni szoktam, de nem szopom le, nem verem ki neki.
2023. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#1

"Én bi aktív vagyok viszont nem dugok. Így csak orálozhat nekem."

Te nem vagy aktív.

Aktív az, aki dug is (behatoló félként). Ha te nem dugsz, akkor nem aktív vagy, hanem side (Side, akik nem análoznak).


[link]


Minden aktív máshogy szereti (de közös bennük az, hogy ők dugnak mást). Van aki foglalkozik a farokkal és a herékkel is, esetleg rimmingel (nyal) és orálozik is oda-vissza, más aktív meg csak a passzív fenekével foglalkozik, nem veri ki neki, nem orálozik neki, nem nyalja ki stb. De ettől függetlenül mindegyik típus aktív. A full aktív csak lyukra megy és szopat, a másik aktív meg mindent csinál oda-vissza, kivéve az anált, azt csak egyoldalúan.

2023. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Volt partnerem behatolás után is ingerelte a péniszem,és a herezacskóm kézzel.
2023. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A fallosz gyönyörű és őrjítően izgató. Természetesen mindennel foglalkozunk.
2023. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Nálam teljesen normális az ,hogy én is kényeztetem a passzív kukiját.nincs azzal semmi baj.szeretem ha a passzív is élvez egy hatalmasat ....és azt is engedem hogy a számba engedje.
2023. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Aki nem veri ki a farkát a passzívnak, esetleg nem is ér hozzá, miért nem teszi? A kölcsönösség itt nem számít?
2023. aug. 31. 21:12
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
Én szoktam is közölni, hogy önző vagyok. Ez van, ha akrja akkor verheti magának közben.
2023. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

#8 Nem vagyok aktív, de ha válaszolhatok én is, ez is soktényezős. A passzívok egy része nem is engedi, hogy a farkukhoz nyúljon egy férfi! Továbbá, vannak aktívok, akiket nem érdekel mások farka, viszont szeretnek dugni. Sokféle aktív van részben eltérő igényekkel. Ahogy sokféle passzív is van.


Végül is az a kölcsönösség, hogy mindegyik résztvevőnek megfelel az aktus. A passzív élvezi, hogy dugják, a másik meg élvezi, hogy dug. Akkor hát ez végül is kölcsönösség!


(Orál detto: sokan imádnak szopni, mint én, a másik meg imádja, ha leszopják. Ez is kölcsönösség.)


Nem kötelező résztvenni semmilyen aktusban. Aki bárkit erre kötelez, az büntetőjogi kategória.


Ha valaki saját döntésre részt vesz benne, ez eleve kölcsönös vágy. Ha esetleg valamelyik fél váratlanul mégse élvezi, akkor a másik tetintetbe kell vegye, és változtatni kell valamin.


Sőt, még akkor is kölcsönösségről van szó, ha az egyik fél mazochista, mert ő élvezi pl, hogy meg van fosztva a kielégüléstől, és/vagy élvezi, hogy verik, pofozzák, elfenekelik stb., a másik meg élvezi, hogy fenekelhet (már aki élvezi).


Az a kölcsönösség, hogy a résztvevők csak olyat csinálnak, ami közös pont, tehát ami mindkettőjüknek örömet okoz.


De a fentebb írt esetek zöme NEM mazochizmusra épül! A passzív attól passzív, hogy élvezi, hogy megdugják! Azaz jó a passzívnak! És jó annak is, aki dug (aktív). Kölcsönösen élvezetes, még sincs mazochista résztvevő a legtöbb ilyen eset során.

2023. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!