Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív férfiak szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív férfiak szoktak foglalkozni a passzív partnerük farkával/tökeivel, vagy kizárólag a feneke érdekes számukra?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 15:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
"vannak aktívok, akiket nem érdekel mások farka" - Ezt nem igazán értem. Ha nem érdekli a férfitest, akkor nem nővel kellene szexelnie?
2023. aug. 31. 21:51
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#11


Így van, a biszex férfiak egy részét nem érdekli a férfitest. (Evvel szemben a melegek esetén tudtommal ez ritka.)

A biszexek nővel is szexelnek életük során, pont ettől biszexek.


Ahány ember, annyiféle érdeklődés, vágy, kombináció. Épp ezért ne mértek egyet a merev kategorizálással, hogy meleg, vagy biszexuális, habár megközelítő jelleggel, az egyszerűség kedvéért lehet adott személyre utalni, hogy mihez áll közelebb a szexuális orientációja, ahogy pl Kinsey pszichológus is teszi:


[link]


Engem pl nem igzán érdekel a férfitest, de tulajdonképpen biszex férfi vagyok. Engem az izgat, hogy ha lelkileg tetszik egy férfi (NEM A TESTE, hanem a LELKE!), akkor leszophassam, amit párszor már meg is tettem. Vágyaim szerint meg is dugatnám magam, úgy, hogy tökre mindegy, milyen a férfi teste, pontosabban szólva azt kikötöm hogy milyen NE legyen a teste!

Azonban, engem az nem izgat fel, hogy ilyen-vagy olyan férfias jegyeket visel a testén...


De, mondom, nincsenek merev kategóriahatárok. Mivelhogy olykor megnézem nudiosta strandon mások farkát, pontosabban szólva véletlen észreveszem, ha az kivételesen tetszetős, de meg kell mondjam, még ekkor se izgat fel különösebben engem, a farok se.

Ha viszont lelkileg szimpi egy férfi, vágyom leszopni, függetlenül attól, milyen a teste, vagy legalábbis bizonyos vonások NE legyenek a testén, és akkor már csak a lelkiek döntenek nálam, sőt, a lelkiek a döntő a férfiszexhez, számomra.


Ezt kb úgy képzeld el esetemben (persez egy is csak egy variáció, hogy nekem milyenek a vágyaim), hogy -férfiak esetén- nem az izma érdekel a másiknak, se az alakja, de áltaában elsőre a fakra sem, hanem az, hogy a A SZÁMBAN LEGYEN a farka.


Na most, farka a nőnknek nincsen. A nő mást tud nyújtani. A férfi megint mást pl péniszt a számba (vagy éppen a popsimba). (Sőt, egyébként ondója is a pasiknak van, nekm ez is tetszik az aktusban.)


Tehát, nekem a férfival való AKTUS izgat, mégpedig lelki hasonló hullámhossz esetén,

és nem pedig a férfiak teste.


De egyébként heteónak mondott emberek egy részére is jellemző ilyesmi, gondolj pl a szerelem érzésére. Sokan, főleg nők először a férfi lelkébe szeretnek bele, addig nem feltétlenül érdeklia pasi farka, vagy izma, alakja. Majd ha beleszeretett, akkor vágyik arra, hogy a nunijába tolja a péniszét.


Persze hetero és hetero között is vannak akár fokozottabban egymástól eltérő vágyak.

2023. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy valaki biszex, ez rendben is van, de ha nem érdekli a farka, teste stb., akkor miért kezd férfival? Én ha nem szeretem a zöldséget, nem megyek zöldségesbe. Vagy ha biciklire vágyok, nem megyek autószalonba. Remélem, átjött mire célzok...
2023. aug. 31. 22:20
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Próbáld értelmezni, amit írtam a #12-nél. Mi nem világos abból, fejtsd ki, kérlek. :) Engem az aktus izgat és a szimpatikus férfiak lelke izgat fel szexuálisan, ezért vágyom leszopni őket.


Ez kicsit olyasmi, minthogy valaki szereti az állatokat általában, de pl a kutyák nem érdeklik küllemre (míg mások fajtánként véleményezik, hogy ez milyen szép hosszúszőrű, vagy milyen szép nyúlánk kutya a másik, küllemre, stb), de ugyanazon személynek lehet, hogy tetszik, AHOGYAN CSELEKSZENEK valamely kutyák, pl hogy milyen ügyesen életmentő a bernáthegyi, vagy a cirkuszban milyen ügyesen focizik egy kutya stb. MIKÖZBEN KÜLLEMRE NEM érdeklődik a kutyák iránt.


Olyan is van, akit nem érdekel, hogyan néznek ki a kutyák, mi a küllembeli eltéréseik fajtánként, azonban szeret kutyusokkal játszani, és/vagy simogatni őket, mert mondjuk barátságosnak érzi és/vagy játékosnak, jó élménynek. De lehet, hogy ha lát kutyát pl a tévében csak úgy szimplán sétálni a gazdija mellett egy filmben, leszarja, hogy ott megy egy (mit tudom én) milyen fajta és hogyan kinéző kutya... Neki tök mindegy, hogy néz ki a kutya. Neki az fontos, hogy lehet-e vele játszani, vagy pl megsimizni. Az neki mindegy, hogy kecses, hosszú lábakkal fut -e, felé, amikor játszik a kutyával, vagy tömzsi lábakkal fut-e feéje játék közben...


A biszex férfik egy része evvel nagyjából analóg módon működik.

EGY RÉSZÜK. Nem mind.

2023. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

...vagy ha, kérdező, az általad említett zöldséges példájával jobban érted: engem nem izgat, hogy a zöldségesnél tömzsi répát látok, vagy keskenyet, megeszem, mert szeretem a répát.


Én nem úgy működöm, hogy "húh, de jó vastag répa, ez felizgat!", vagy "hú de kecses répa, ez felizgat!"


Hanem úgy működöm, hogy ha éhes vagyok, akkor van, amikor répára vágyom, répát eszem, tök mindegy, hogyan néz ki az a répa (csak lehetőleg egészséges legyen).

2023. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

De a kutyás példám pontosabb, ugyanis a kutyának lelke van, és jó esetben a férfinak is van lelke.


Szóval, ha egy kutyával nem esik jól játszanom, akkor nem fogok játszani vele, eközben nem érdekel, hogyan néz ki a kutya.


Ha meg úgy veszem észre (a kutya lelkületéből eredően), hogy jó lehet játszanom, pl fociznom a kutyussal, akkor kipróbálom vele a játékot, és akkor látom, hogy jó vele nekem a játék, vagy nem. És eközben NEM érdekel, hogy néz ki a kutya, sőt, előzetesen sem amiatt fontolgatom vele a játékot, pl focizást, mert hogy mégis, hogyan néz ki a kutya...

2023. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező: a heteró férfiak közül se mindenki szeret puncit nyalni.

Ugyanígy az aktívak egy részét sem érdekli a másik farka, csak a popsi.

2023. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Kár hogy nem fogadod el ha más máshogy csinálja és csak beszólogatsz hogy miért nem csajjal van akkor, stb. Ha nem tetszik nem szexelsz vele. De minek beszólogatni? Ha valaki nem kíván/akar valamit de úgy teszi meg mert kell se lesz jobb… nem? Akkor meg jobb ha nem teszi de elmondja.
2023. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Én nem szólok be senkinek, csupán nem értem. A "nem érdekel" a "nem izgat fel" szinonímája. Ha a példádban említett sétáltatásnál tetszik a kutya, akkor oké, de ha nem vagy kutyás, hanem cicás vagy, nem érdekel egyik fajta kutyus se, hiába aranyos meg szépen sétál, játszik stb., nem fogsz érdeklődni a kutyás dolgok iránt.


Ennek analógiája, ha nem érdekel a férfitest, miért kezd valaki férfiakkal?

2023. szept. 1. 09:41
 20/25 anonim ***** válasza:
33%

Vagy értetlen vagy, kérdező, vagy kötözködő.

22:41-es egyébként, amit utoljára írtam.

A további kettő: mások válasza.


Épp ezt írtam: ha nem tetszik a kutya külleme, attól még tetszhet a vele való labdázás, például. Mitől olyan bonyolult értelmezned? Direkt csinálod...? Miért kell kifogratnia másik szavait? Ha nem tetszik a kutya, abból szerint minek következne mégis az, hogy nem kutyás az illető??

Ha nem tetszik valakinek egy kutya, attól még van esély rá, hogy vágyik vele labdázni. Nem izgat a férfitest, azonban a férfiak egy részének a lelke szimpatikus, és ezen férfiakat vágyom leszopni. Nem a farka tetszik, nem a teste tetszik, hanem a szopás aktua tetszik, amennyiben a férfi lelke tetszik. Ha még ennyi sok magyarázat után se érted, gyerekes vagy. Vagy kötözködő, ami megint csak gyermeteg hozzáállás. Érthetően , világosan elmagyráztam. Máshol is olvastalak már a gyakorin, ott is ugyanezt csinálod.

2023. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!