Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív férfiak szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív férfiak szoktak foglalkozni a passzív partnerük farkával/tökeivel, vagy kizárólag a feneke érdekes számukra?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 15:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

17: "Ugyanígy az aktívak egy részét sem érdekli a másik farka, csak a popsi." - Ha jót akar a partnerének (és persze, ha nem önző), akkor bizony foglalkoznia kell a farkával is. Ha nem teszi, ne csodálkozzon, ha elküldi a másik fél.


20: Értelmetlen dolgot írsz. Ha nem érdekel a kutya, nem fog a játék sem érdekelni.

2023. szept. 1. 22:00
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

Szövegértésed nulla, kérdező. Utoljára írom meg kb ötödszörre: a hasonlat nem arról szól, amikor valakit nem érdekel a kutya, hanem arról, amikor valaki számára a kutya küllemének látványa (hosszúszőrű, rövidszőrű, magas, alacsony) nem izgatja, de a kutyával való labdázás már jó játéknak éli meg. Ebből indultunk ki: nem értetted, hogy lehet, hogy a férfitest látványa, külleme (említett példa az izmok, alak) nem különösebben érdekel valakit, de leszopni élvezi. Erre írtam a kutyás analógiát.


Tényleg szépen megkérlek: ne forgasd ki folyton az emberek szavait. Más kérdések alatt is észleltem már a hozzáállásod.

2023. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22: Nem is tudod, melyik kérdésekre válaszoltam én, az oldal anonim, szóval ezt ne is erőltesd.


Ha valaki nem tetszik, lesz-pni sem fogom, ezt is hagyjuk, mert nem igaz.

2023. szept. 1. 22:12
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Látom, a túláltalánosítás is hibád. A stílusod eléggé feltűnő, ezért olvastalak máshol is, de nem ez a lényeg. A túláltalánosításod meg abban áll, hogy ha te nem sz0psz valakit, csak mert nem izgat a külleme, attól még honnan tudod, nincs olyan ember, aki szívesen szopja azt, akinek a külleme nem érdekli? Én ugyanis az utóbbiak közé tartozom. Nálam a lélek dönt.


Egyébként nem ritka a heteroszexben is ez, nők részéről, van is egy régi mondás: ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, az elegendő a házassághoz is, ha rendes a férfi.


Kérdezz meg nőket, akik őszinték, legalább a hetero nők fele azt fogja válaszolni: nem a pasi külleme miatt szerettek bele, hanem a lelkébe, és EZÉRT szívesen szexel is a párjával.

2023. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
24: Így már okés. Tartós kapcsolatban valóban nem annyira számít a külső, a szexnél inkább ezt nézik az emberek.
2023. szept. 2. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!